«Лялька. Книга 1» Даніель Коул

«Лялька. Книга 1» Даніель Коул

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4954 переглядів
4954 переглядів

Про книгу «Лялька. Книга 1» Даніеля Коула

Книга “Лялька” – один з найдинамічніших і найзагадковіших детективів сучасності. Він є першою частиною циклу “Коукс і Бакстер”. У центрі сюжету цієї історії – розслідування серії жорстоких вбивств божевільного маніяка та встановлення зв’язку між усіма жертвами.

Даніель Коул приголомшує читача з перших сторінок роману. Починаючи читати книгу, стикаєшся з дивною та страшною ситуацією – суд виправдовує злодія, який здійснив двадцять сім убивств з особливою жорстокістю. Стає зрозумілим, що цей маніяк ще “полоскоче” нерви читачам та поліції.

Чотири роки потому Лондон шокований наступною трагедією – в одній з квартир знаходять страшну ляльку, зшиту з частин тіл шести вбитих людей. На горизонті з’являється загадковий вбивця, і на шлях його розшуку стає Вільям Коукс на прізвисько Вовк – поліцейський із зіпсованою репутацією. Граючи з поліцією та наляканою спільнотою, злодій оприлюднює новий список шести жертв, серед яких є ім’я головного героя.

Книга “Лялька” відрізняється сюжетними лабіринтами та неочікуваними поворотами. До Коукса приєднується ще одна героїня – Емілі Бакстер, жінка з заплутаним особистим життям. Їхнє розслідування перетікає в цілу серію незрозумілих стосунків. Паралельно з цим убивця поступово втілює заплановане – вбиває своїх жертв у чітко визначений час, і жодна охорона не може йому завадити.

Даніель Коул тримає читача в напруженні до останньої сторінки, постійно підкидаючи нові деталі, щоб заплутати його ще більше. Зв’язок Вовка з усіма злочинами – одна з головних інтриг книги, що виявляється справжнім сюрпризом наприкінці твору. Це – рідкий випадок того, що головного героя, який переслідує злочинця й хоче встановити справедливість, важко віднести до позитивних персонажів роману.

Детектив “Лялька” порадує шанувальників цього жанру несподіваними й дивними деталями, ретельно прописаними характерами головних героїв та деякими соціально-моральними проблемами, що органічно вплелися в сюжетну лінію. Цей роман варто скачати й прочитати, щоб на кілька годин забути про все, що вас оточує. Недаремно його було випущено в серії “Майстри саспенсу”, та одразу він став бестселером 2017 року.

Скачати безкоштово книгу «Лялька. Книга 1» Даніеля Коула українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лялька. Книга 1» Даніеля Коула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *