«Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександр Грибоєдов

«Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександр Грибоєдов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1230 переглядів
1230 переглядів

Короткий зміст книги «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова (анотація)

Сатирична комедія «Лихо з розуму (Горе з розуму)» зробила свого творця Олександра Грибоєдова дуже відомим. Деякі навіть вважають, що автор немає більше жодного твору, крім цього.

Одного разу молодий дворянин поїхав закордон, залишивши свою кохану вдома, тому що їй на той момент було лише чотирнадцять років. Повернувшись додому через три роки, він хоче взяти її за дружину. Але не все так просто – вона кохає іншого, більш вигідного для неї молодика. Радимо читати онлайн усім книгу «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова українською мовою.

Сміливе висміювання тогочасного суспільства згодом зробить з дворянина божевільного в очах людей. Що він зробить? Чи буде виправдовуватись перед іншими? І чи захоче мати справу зі своєю колишньою коханою?

Скачати книгу «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лихо з розуму (Горе з розуму)» Олександра Грибоєдова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *