«Лихий попутав» Панас Мирний

«Лихий попутав» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1134 переглядів
1134 переглядів

Про книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного

Чергова історія про важку жіночу долю від українського письменника, який створив не один шедевр. Пропонуємо читати онлайн книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного українською мовою. Це невелике за обсягом оповідання викликає цілу бурю емоцій.

Жила собі бідна сирота, тяжко працювала на родичів за кусень хліба. І треба ж було дівчині зустріти того Василя! А після – класика жанру. Молода залишилась сама – зганьблена та ще й вагітна.

Як героїня книги «Лихий попутав» буде нести свій хрест? Без хати, без грошей, без їжі?

У автора це не перший твір, де центральною постаттю є образ жінки – зламаної, сплюндрованої, котра залишається наодинці зі своїми бідами. І зараз деяким одиноким жінкам без допомоги чоловіків та близьких не солодко живеться, а що було у 19 столітті? Тоді вижити було майже неможливо.

Автор героїню не засуджує, але показує читачеві, що наслідки свого проступку їй доведеться пожинати наодинці. Чи вистачить жінці сил?

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Повчальна та сумна історія розчулить ваші серця.

Цитати з книги «Лихий попутав» Панаса Мирного

Поки не знаєш добра у світі, то й лихо добром стає, а як погуляєш хоч раз на своїй волі, то тоді вже ніяким калачем не заманиш у неволю.

Завантажити безкоштовно книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *