«Лихий попутав» Панас Мирний

«Лихий попутав» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1474 переглядів
1474 переглядів

Короткий зміст книги «Лихий попутав» Панаса Мирного (анотація)

Чергова історія про важку жіночу долю від українського письменника, який створив не один шедевр. Пропонуємо читати онлайн книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного українською мовою. Це невелике за обсягом оповідання викликає цілу бурю емоцій.

Жила собі бідна сирота, тяжко працювала на родичів за кусень хліба. І треба ж було дівчині зустріти того Василя! А після – класика жанру. Молода залишилась сама – зганьблена та ще й вагітна.

Як героїня книги «Лихий попутав» буде нести свій хрест? Без хати, без грошей, без їжі?

У автора це не перший твір, де центральною постаттю є образ жінки – зламаної, сплюндрованої, котра залишається наодинці зі своїми бідами. І зараз деяким одиноким жінкам без допомоги чоловіків та близьких не солодко живеться, а що було у 19 столітті? Тоді вижити було майже неможливо.

Автор героїню не засуджує, але показує читачеві, що наслідки свого проступку їй доведеться пожинати наодинці. Чи вистачить жінці сил?

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Повчальна та сумна історія розчулить ваші серця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Лихий попутав» Панаса Мирного

Поки не знаєш добра у світі, то й лихо добром стає, а як погуляєш хоч раз на своїй волі, то тоді вже ніяким калачем не заманиш у неволю.

Скачати безкоштово книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лихий попутав» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *