«Лис Микита» Іван Франко

«Лис Микита» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
748 переглядів
748 переглядів

Про книгу «Лис Микита» Івана Франко

Сучасним читачам Іван Франко запам’ятався не тільки як майстер романтичної та соціально-політичної поезії, але й як надзвичайно талановитий казкар. В літературній колекції автора є кілька неймовірно цікавих творів, здатних зацікавити величезну дитячу аудиторію.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Лис Микита» Івана Яковича Франка українською мовою кожному поціновувачу класичної дитячої літератури. Ми впевнені – твір високо оцінять не тільки маленькі читачі, але й їх батьки.

Казка переносить нас в густий ліс. Як личить справжньому королю звірів, могутній лев оголошує чергові збори. З’явитись на нараду повинен кожен житель дрімучого лісу, а того, хто не послухає, чекає покарання.

Герой книги «Лис Микита» – рудий хитрун, дуже боїться помсти за свої минулі пакості. Він вирішує перечекати в глибокій норі, адже знає, що лісові жителі пожаліються на його свавілля королю.

Дізнавшись про останні події, лев наказує покарати Микиту. Однак на те він і хитрун, що впоратись з ним не в змозі ніхто. Лис майстерно уникає кари та навіть втирається в довіру до самого лева. Лісові жителі в розпачі, вони не знають, як помститись лису за його підлі вчинки.

Невже хитрий Микита все ж уникне справедливого покарання? Про це ви дізнаєтесь, якщо скористаєтесь можливістю скачати книгу «Лис Микита» Івана Яковича Франко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Лис Микита» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лис Микита» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *