«Лис Микита» Іван Франко

«Лис Микита» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1246 переглядів
1246 переглядів

Короткий зміст книги «Лис Микита» Івана Франко (анотація)

Сучасним читачам Іван Франко запам’ятався не тільки як майстер романтичної та соціально-політичної поезії, але й як надзвичайно талановитий казкар. В літературній колекції автора є кілька неймовірно цікавих творів, здатних зацікавити величезну дитячу аудиторію.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Лис Микита» Івана Яковича Франка українською мовою кожному поціновувачу класичної дитячої літератури. Ми впевнені – твір високо оцінять не тільки маленькі читачі, але й їх батьки.

Казка переносить нас в густий ліс. Як личить справжньому королю звірів, могутній лев оголошує чергові збори. З’явитись на нараду повинен кожен житель дрімучого лісу, а того, хто не послухає, чекає покарання.

Герой книги «Лис Микита» – рудий хитрун, дуже боїться помсти за свої минулі пакості. Він вирішує перечекати в глибокій норі, адже знає, що лісові жителі пожаліються на його свавілля королю.

Дізнавшись про останні події, лев наказує покарати Микиту. Однак на те він і хитрун, що впоратись з ним не в змозі ніхто. Лис майстерно уникає кари та навіть втирається в довіру до самого лева. Лісові жителі в розпачі, вони не знають, як помститись лису за його підлі вчинки.

Невже хитрий Микита все ж уникне справедливого покарання? Про це ви дізнаєтесь, якщо скористаєтесь можливістю скачати книгу «Лис Микита» Івана Яковича Франко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лис Микита» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лис Микита» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лис Микита» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *