«Лист із полону» Константи Ільдефонс Галчинський

Вірш «Лист із полону» Константи Ільдефонс Галчинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
17110 переглядів
17110 переглядів

Вiрш «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського

Кохана моя, кохана!
Ти спиш уже?
На добраніч!
В пітьмі я твій образ бачу,
А ніч весняна, духмяна!

Єдина у цілім світі,
Ім’я твоє хай святиться!
Вода ти для мене влітку,
А взимку — моя рукавиця.

Ти щастя моє весняне,
Осіннє, зимове, літнє…
Скажи мені:
“На добраніч!”,
Прийди уві сні, кохана!

За що мені все це щастя
З тобою в раю у Бога?..
Світліше за сонце ясне,
Ти — пісня моєї дороги.

(переклад О. М. Ніколенко)

Аналiз вiрша «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського

Вірш «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського був написаний в 1942 році в період війни. Він був присвячений дружині Наталі, яка повинна була дочекатися його з концлагеря. Чи думали вони тоді, що їх кохання переживе війну?

Ніжне звернення до дружини, яку він щиро кохав і надіявся ще хоч раз побачити. Радимо читати онлайн усім вірш «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського українською мовою.

Ліричний вірш відображає справжнє кохання до своєї людини, він бачить її навіть у тьмі. Звертаючись до неї, він нібито молиться. Порівнює кохання з весняною ніччю, водою влітку, рукавицею зимою. Вона для нього сонце, яке завжди є і не ховається навіть в найтемніший день.

Чи дає справжнє кохання силу жити у засланні?

Щоб дізнатись відповіді на це запитання, необхідно скачати вірш «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Лист із полону” Константи Галчинського українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Лист із полону» Константи Ільдефонса Галчинського

Одна відповідь до “Лист із полону”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Дякую Вам за все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *