«Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольга Кобилянська

«Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
742 переглядів
742 переглядів

Про книгу «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольги Кобилянської

Книга «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» від письменниці Ольги Кобилянської є психологічним нарисом про чоловіка, якого, власне, засудили до смерті. Специфіка творчості авторки полягає в тому, що вона пише у жанрі соціально-філософської та психологічної прози – прикладом останньої і є цей нарис.

В ньому розкривається вся трагічність моменту, коли людина розуміє, що вона вже ніколи не побачить рідних, і в свої останні слова до них намагається вкласти всі почуття, що відчуває. Неабиякого таланту від автора вимагає вміння написати лист приреченої людини, тому читач, який цікавиться глибоко психологічними творами, не може обійти стороною твір Кобилянської.

Скачати трагічну та правдиву книгу «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» за авторства Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читач зможе розкрити для себе психологічний портрет приреченої людини, якщо вирішить читати онлайн книгу «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки», талановито написаний письменницею Ольгою Кобилянською, українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Цитати з книги «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольги Кобилянської

Не вбивай ніколи цвіркунів, Маріє, хоч би вони тобі лізли і на груди, і на губи.

Завантажити безкоштовно книгу «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лист засудженого на смерть вояка до своєї жінки» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *