«Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська

«Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
716 переглядів
716 переглядів

Про книгу «Листи до полковника» Яни Юріївни Дубинянської

Яна Юріївна Дубинянська – талановита українська письменниця, авторка багатьох творів, що балансують на межі фантастики та реальності. Її книга «Листи до полковника» – витончена суміш соціальної фантастики, детективу та фентезі, проте найбільше вона сприймається як пронизлива психологічна драма.

Головна героїня книги – сорокарічна вчителька Єва Миколаївна Анчарова, яка насправді є колишньою принцесою та донькою раптово вбитого диктатора Ніколаса Роверти, відомого як Ліловий полковник. Все своє дитинство принцеса Єва Роверта провела у Зрізі – фантастичному світі, створеному її батьком, де вона знаходилась у повній безпеці. Живучи у вежі, що охоронялася добрим драконом, Єва сумувала за батьком, якого майже ніколи не бачила. Все, що їй залишалося, – писати йому листи, на які вона практично не отримувала відповідей через його зайнятість політикою.

Пройшло багато років – дівчинка виросла та залишила Зріз. Смерть батька стала для Єви справжнім потрясінням. Хто міг його вбити? У жорстокого диктатора було багато ворогів. Жінка вирішує повернутися до місця свого дитинства – до Зрізу, який тепер став модним курортом. Непомітно Єва втягується у небезпечну пригодницьку гру, адже на неї полюють могутні організації двох світів. Чого вони хочуть від колишньої принцеси?

«Родзинкою» роману «Листи до полковника» є ті самі листи, які Єва Роверта писала своєму батькові – ними закінчується кожна глава. Читаючи їх, можна прослідкувати за поступовим дорослішанням головної героїні, побачити її внутрішній світ та скласти уявлення про образ загадкового Лілового полковника.

Ті випробування, які стояли на шляху юної принцеси, загартували її характер та перетворили у справжню королеву. Чи доб’ється вона правди попри всі перепони, чи знайде нарешті своє щастя й спокій? Кінцівка книги вибухає справжнім фейєрверком, змушуючи радіти та переживати за Єву, замислюватися над особистими та соціальними цінностями та правильним їх співвідношенням.

Якщо ви хочете читати онлайн або скачати атмосферний та гостросюжетний твір «Листи до полковника» Яни Юріївни Дубинянської безкоштовно та без реєстрації, радимо звернутися до бібліотеки нашого сайту. Тут ви знайдете цей роман у форматах fb2, xtx, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Листи до полковника» Яни Юріївни Дубинянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Листи до полковника» Яни Юріївни Дубинянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *