«Листи» Юлія Гавриленко

«Листи» Юлія Гавриленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2875 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Листи» Юлії Гавриленко (анотація)

Книга «Листи» – прониклива історія пошуків і надій, відточення своїх цінностей та неспокійної долі. Ця життєва драма змушує замислитися над своїми помилками та стосунками з найближчими людьми. Юлія Гавриленко показала, що відверті розмови та розкриття душевних переживань – це єдиний спосіб приглушити внутрішній біль та знайти сили жити з ним.

Головний герой книги Олександр Сидоренко – адміністратор невеличкої кав’ярні, яку тримає його батько. Сашко вважав себе талановитим письменником – його дебютний твір «У пітьмі» одразу після видавництва розлетівся вражаючим тиражем. Хлопець отримав кілька замовлень від видавництв, проте з того часу втратив музу. Він так і не зміг завершити розпочату книгу та вирішив, що для нього закритий шлях до творчості. Повернувшись у розпачі до рідного містечка, Сашко йде працювати до кав’ярні, намагаючись забути про невдалий письменницький досвід.

У спокійне та налагоджене життя хлопця зненацька вривається лист від незнайомки, який Сашко знаходить у своїй поштовій скриньці. Дівчина виливає душу Сашкові, розповідаючи про страшну трагедію свого життя. Ця історія настільки вразила головного героя, що він вирішує знайти таємничу сусідку. Хлопець звертає увагу на те, що почерк у листі дещо знайомий.

Анонімкою виявилася знайома хлопця з університету Марія, яка нещодавно переїхала до нової квартири. Нудьгуючи, вона вирішила поспілкуватися зі знайомим сусідом таким загадковим чином. Проте виявилося, що дівчина відправила Сашкові зовсім не того листа. Докоряючи собі за надмірну відвертість, вона вирішує виправити ситуацію.

Роман «Листи» – це тонке літературне полотно про іронію долі і заплутані стосунки, про свої справжні бажання та емоції, приховані під товстим шаром життєвої метушні та лицемірства. З перших сторінок занурюєшся у переживання та емоції героїв, які переплітаються у дивному візерунку. Наш сайт пропонує всім бажаючим читати онлайн або скачати роман «Листи» Юлії Гавриленко абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Ця та інші книги нашої бібліотеки представлені у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Листи» Юлії Гавриленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Листи» Юлії Гавриленко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Листи» Юлії Гавриленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *