«Лисяча нора» Нора Сакавіч

«Лисяча нора» Нора Сакавіч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18152 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лисяча нора» Нори Сакавіч (анотація)

Книга «Лисяча нора» Нори Сакавіч відкриває собою феноменальну трилогію історій «Все заради гри», що вже встигла припасти до душі чималій кількості читачів. Все завдяки чудово прописаним та розкритим персонажам, динамічному сюжету та захопливій грі, навколо якої відбуваються всі події. Це маленькі та великі драми кожного з героїв та їх команди, що не дадуть змоги залишитись осторонь. Історія орієнтована на підлітків, адже саме вони є головними героями, що лиш починають шукати свою стежку в житті.

Важко однозначно охарактеризувати героїв Сакавіч, адже кожен з них є унікальним поєднанням поганого досвіду, проблемного дитинства та невизначеності в майбутньому. Кожен з них шукає щось особливе в цьому житті, знайомлячись з іншими героями та вступаючи до спортивних команд, аби соціалізуватись. Хокей та футбол стали невід’ємними частинами історії, адже саме в цих видах спорту герої починають знаходити своє призначення.

Безумовно, світ та герої авторки вигадані, проте завдяки вдало змальованим образам вони відчуваються живими та в їх існування віриш. Книга сподобається не лише підліткам, що знайдуть в них таких самих людей, що мають схожі проблеми, але й дорослій когорті читачів, що завдяки книзі матимуть змогу краще зрозуміти, чим живе сучасна молодь. Таким чином, історія Сакавіч, яка тільки набирає обертів, зможе сподобатись кожному.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лисяча нора» Нори Сакавіч українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лисяча нора» Нори Сакавіч українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лисяча нора» Нори Сакавіч

2 відповіді до “Лисяча нора”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Читати хочу

  2. марія марія сказав:

    чому не виходить завантажити книгу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *