«Лисичка і Рак» Іван Франко

«Лисичка і Рак» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
823 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лисичка і Рак» Івана Франко (анотація)

У книзі «Лисичка і Рак» Іван Франко записав казку, призначену, як він сам зазначав, для дітей віком від 6 до 12 років. Ця історія увійшла до збірки казок письменника, що носить назву «Коли ще звірі говорили». Особливість творів видатного українського письменника у тому, що за образами звірів він приховує людей з їх недоліками і поганими якостями характеру.

У казочках Франка добро завжди перемагає, справедливість відновлюється, а лиходії отримують своє покарання. А в цій історії розповідається про те, як одного разу зустрілись на дорозі Лисиця і Рак. Він собі спокійно кудись повз, а рудій хитрунці захотілось трохи потеревенити. То й почала вона задавати дивні питання неборакові і ображати його.

Тільки Рак виявився не слабкодухим, тому почав не просто відповідати Лисиці, а ще й об заклад їй запропонував побитись, щоб дізнатись, хто з них прудкіший. Лисичка була дуже здивована його пропозицією, але вірила у свою непереможність. Та й як може рак, який ледве повзає, дістатись до місця призначення швидше за неї, таку прудку і спритну особу?!

Та не варто було Лисиці недооцінювати свого суперника, бо він виявився хитрішим і розумнішим за неї. Але про те, як же Раку вдалось випередити руду «подружку» і покарати її за зухвалість, краще прочитати у книжці самостійно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лисичка і Рак» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лисичка і Рак» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лисичка і Рак» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *