«Лицар Сімох Королівств» Джордж Р. Р. Мартін

«Лицар Сімох Королівств» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
506 переглядів
506 переглядів

Про книгу «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна

Пригодницька сага «Пісня льоду й полум’я» стала справжньою легендою та класикою світового фентезі, і багатьох прихильників цієї історії цікавлять й інші факти. Що було до того, як почалося криваве протистояння між Таргарієнами, Старками, Ланністерами, Баратеонами? Яким був Вестерос за кілька десятків років до початку масштабної війни та руйнування єдиної імперії? Джордж Р. Р. Мартін пропонує передісторію цієї епопеї – книгу «Лицар Сімох Королівств», що змальовує цей фентезійний світ за сто років до початку військових нападів та боротьби за владу.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з головний героєм – відважним і відчайдушним лицарем Дунканом, який зі своїм вірним зброєносцем – десятирічним Еггом – мандрує світом у пошуку нових відчуттів, пригод і слави. Він обов’язково все це отримає, але не завжди буде пам’ятати, що навіть у спокійні часи плетуться політичні інтриги, організовуються підступні змови, а смерть ходить поряд з коханням.

У романі «Лицар Сімох Королівств» в найдрібніших деталях розкривається фантастичний світ, ще не зруйнований війною та чорною магією. Родина Таргарієнів тримає в руках владу, і Вестерос розквітає з кожним днем: воїни показують свою міць на лицарських турнірах, а не під час смертельних боїв.

Особливий акцент в цій історії робиться на романтиці мандрівок та лицарських буднях, а також на непростих стосунках Дункана та Егга – автор поступово відкриває таємничу завісу походження кожного з головних героїв книги та занурює читача в самісіньку гущавину їхніх запаморочливих пригод.

Якщо ви хочете зазирнути в історію Сімох Королевств, побачити цей фентезійний світ у мирний час та дізнатися про передумови великого кривавого протистояння, поспішайте скачати «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна. Роман написан надзвичайно легко й динамічно, інтриги, поступово нанизуючись на сюжетну лінію, у фінальній частині книги здивують справжнім вибухом навіть досвідченого знавця Вестероса. Гості нашого сайту мають можливість отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *