«Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліса Миколаївна Трофимович

«Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліса Миколаївна Трофимович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1080 переглядів
1080 переглядів

Про книгу «Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліси Миколаївни Трофимович

Васіліса Миколаївна Трофимович – щирий патріот і жінка зі сталевим характером, у якої мають повчитися деякі чоловіки. Вона працювала журналістом у Дніпрі, проте ситуація на сході країни змусила її стати прес-офіцером двох добровольчих підрозділів. Півтора року жінка служила в АТО, захищаючи свою батьківщину. Вона стала символом безпеки, душевності та перемоги, бо завжди створювала навколо себе домашню атмосферу рідної оселі, підтримуючи українських вояків.

Повернувшись додому, жінка довго не могла прийти до тями після тих жахіть, які вона побачила на полі бойових дій. Цей крик душі вилився у надзвичайно проникливу збірку оповідань “Любов на лінії вогню”. Читати цю книгу буде особливо цікаво тим, хто хоче подивитися на сучасні жорстокі реалії життя на Донбасі та побачити ціну, яку платять відважні українські військові за звільнення своєї території.

Ключова ідея книги, що пов’язана з особистими переживаннями письменниці, – кохання на війні. На сторінках оповідань письменниця наводить безліч прикладів, коли випадкові зустрічі бійців на лінії вогню ставали доленосними, переростаючи у палке кохання. Ті, кому пощастило найбільше, створювали сім’ї, намагаючись разом перемогти той страх перед завтрашнім днем. Проте далеко не всі закохані встигали насолодитися своїми почуттями та одне одним.

На жаль, не всі почуття витримують випробування часом. Немало таких випадків, коли війна руйнує все, у тому числі й сподівання на особисте щастя. Така ж ситуація трапилася з Васілісою, коли вона повернулася з війни до свого коханого та побачила його зраду.

Збірка “Любов на лінії вогню” – це не тільки емоції та переживання, а опис тих подій, з якими стикалися українські бійці. Васіліса Миколаївна Трофимович розкрила всі подробиці перебування в АТО – умови життя вояків, стосунки, що складалися між побратимами, опис бойових дій. Усі розповіді сповнені болем та відчаєм, написані простими й щирими словами людиною, яка пропустила це все крізь себе. Щоб побачити, яким є вияв справжнього патріотизму, вам треба обов’язково скачати й прочитати книгу “Любов на лінії вогню”.

Завантажити безкоштовно книгу «Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліси Миколаївни Трофимович

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліси Миколаївни Трофимович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *