«Любов та бюджет» Любомир Остапів

«Любов та бюджет» Любомир Остапів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8842 переглядів
8842 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Любов та бюджет» Любомира Остіпова (анотація)

Нехай горезвісний вислів «любовний човен розбився об побут» омине ваші відносини! Якщо ви живете зі своєю половинкою мирно і щасливо вже багато-багато років, то ваше кохання взяло верх над побутовими негараздами. Продовжуйте в тому ж дусі! Ви – взірець для молодих пар, які ще не «притерлись» один до одного і сімейні фінансові питання та спільний бюджет здаються їм перешкодою у щасливих відносинах. 

Книга «Любов та бюджет» прийде на допомогу парам, які тільки починають спільне життя і у них ще не було відвертих розмов про гроші. 

Як би нам не хотілось, але практично неможливо вести спільне господарство, не складаючи доходи до купи. Тим більше, якщо він і вона заробляють приблизно однакові суми. А як домовитись тим парам, де заробляє один, а інший сидить дома та вирішує побутові питання? В будь-якому випадку сімейний бюджет можна розподіляти без сварок та непорозумінь, без образ та вигідно для всіх членів родини. Пропонуємо читати онлайн книгу «Любов та бюджет» Любомира Остапова українською мовою, яка допоможе вам у цьому делікатному питанні. 

Також автор вчить не тільки розподіляти кошти, але й заробляти їх для родини шляхом вигідних інвестицій. 

Ви можете скачати книгу «Любов та бюджет» Любомира Остапова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Додаткові знання ніколи не бувають зайвими!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Любов та бюджет» Любомира Остіпова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любов та бюджет» Любомира Остіпова

Одна відповідь до “Любов та бюджет”

  1. Рената Рената сказав:

    Книга «Любов та бюджет» – стала моїм універсальним помічником. До неї я зовсім не розумілась в фінансах, а це стало на заваді в моєму житті. Робота написана зрозумілою мовою, тому розібратись було не важко. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *