«Любов та бюджет» Любомир Остапів

«Любов та бюджет» Любомир Остапів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1616 переглядів
1616 переглядів

Про книгу «Любов та бюджет» Любомира Остіпова

Нехай горезвісний вислів «любовний човен розбився об побут» омине ваші відносини! Якщо ви живете зі своєю половинкою мирно і щасливо вже багато-багато років, то ваше кохання взяло верх над побутовими негараздами. Продовжуйте в тому ж дусі! Ви – взірець для молодих пар, які ще не «притерлись» один до одного і сімейні фінансові питання та спільний бюджет здаються їм перешкодою у щасливих відносинах. 

Книга «Любов та бюджет» прийде на допомогу парам, які тільки починають спільне життя і у них ще не було відвертих розмов про гроші. 

Як би нам не хотілось, але практично неможливо вести спільне господарство, не складаючи доходи до купи. Тим більше, якщо він і вона заробляють приблизно однакові суми. А як домовитись тим парам, де заробляє один, а інший сидить дома та вирішує побутові питання? В будь-якому випадку сімейний бюджет можна розподіляти без сварок та непорозумінь, без образ та вигідно для всіх членів родини. Пропонуємо читати онлайн книгу «Любов та бюджет» Любомира Остапова українською мовою, яка допоможе вам у цьому делікатному питанні. 

Також автор вчить не тільки розподіляти кошти, але й заробляти їх для родини шляхом вигідних інвестицій. 

Ви можете скачати книгу «Любов та бюджет» Любомира Остапова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Додаткові знання ніколи не бувають зайвими!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любов та бюджет» Любомира Остіпова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *