«Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна Топилина

«Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна Топилина

  • Назва: Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки
  • Письменник: Анна Топилина
  • Рік: 2021
  • Видавництво: Yakaboo Publishing
  • Жанри: Самовдосконалення, Мотивація
  • ISBN: 978-617-7544-88-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
236 переглядів
236 переглядів

Про книгу «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Ани Топилини

Любов – це те, на чому досі тримається світ, тому ми так прагнемо знайти це почуття, яке має бути взаємним. Але що робити, якщо пазли не складаються, і чи означає, що життя не вдалося?

Авторка досить нестандартно відповідає на ці запитання, тому якщо для вас ця тема актуальна, то обов’язково треба скачати книгу Анни Топіліної , справжнього психолога, – «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки», і ми даємо можливість придбати цей твір безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому зручному для читання текстовому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цей посібник навчить, як залишатися щасливою, коли весь патріархальний світ думає інакше і має звичку не пробачати тим, хто не вписується в стандартну систему із властивими їй поняттями сімейного щастя. Ось і вимушені мільйони жінок у всьому світі терпіти нелюбов, агресію та приниження, бо прагнуть відповідати стандартній моделі стосунків.

Але якщо ви почнете читати онлайн книгу проникливої Анни Топіліної «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки», написану українською мовою, то обов’язково відчуєте, наскільки несправжнім є таке «суто жіноче щастя».

Ця іронічна, але глибока оповідь допоможе по-новому подивитися на своє нібито «невдале життя» і тим, хто так і не знайшов своєї половинки, але може максимально насичено та цікаво жити.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Ани Топилини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *