«Люби своє тіло. Лікуємо психосоматичні недуги та хвороби» Ліз Бурбо

«Люби своє тіло. Лікуємо психосоматичні недуги та хвороби» Ліз Бурбо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1514 переглядів
1514 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Люби своє тіло. Лікуємо психосоматичні недуги та хвороби» Ліз Бурбо (анотація)

  • Дієві медитації та афірмації
  • Поради для здорового та щасливого життя

Від авторки психологічних бестселерів. Шлях до здоров’я та змін у житті!

Відверто та просто Ліз Бурбо розкриває всі таємниці метафізики, психосоматики й секрети того, як наше тіло сигналізує, що ми зійшли зі шляху щастя, любові й гармонії. У комплексі з методами традиційної медицини поради від Ліз Бурбо допоможуть зрозуміти, чому фізичний стан залежить від наших думок, як налагодити гармонійний зв’язок усередині себе та стати найліпшим другом і цілителем для свого тіла.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Люби своє тіло. Лікуємо психосоматичні недуги та хвороби» Ліз Бурбо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Люби своє тіло. Лікуємо психосоматичні недуги та хвороби» Ліз Бурбо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *