«Любий друг» Гі де Мопассан

«Любий друг» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
188 переглядів
188 переглядів

Про книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

Класична література є актуальною у всі часи, але є такі твори, які можна поставити на перші сходинки з усієї класики – вони особливо злободенні і, читаючи їх, навіть не знаєш, що робити – сміятися чи плакати, захоплюватися талантом автора чи жахатися такої точної картини, що ніби змальована з сучасності. Таким влучним і талановитим письменником був Гі де Мопассан, а його книга «Любий друг» стала справжньою одою викриття цинізму та лицемірству, завдяки яким здобувається кохання та статус в суспільстві.

Головний герой роману Жорж Дюруа – надзвичайно привабливий молодий чоловік, але його привабливість та харизма – це його небезпечна зброя. Його війська кар’єра не склалася, тому він відправляється до Парижу в пошуках «легкого» життя та довірливих дівчат, які можуть йому дати все – владу, гроші, вагу в суспільстві.

Але жодної вдячності за це – Жорж підло обманює, зневажає своїх жінок, які згодні віддати йому все заради міцних стосунків. Але цей егоїст іде далі, приймаючи їхні дари та тішачи власне самолюбство. Чим завершиться ця авантюрно-підступна епопея Дюруа, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю книгу.

Роман «Любий друг» вражає тонким психологізмом – автор майстерно передає найтонші відтінки емоцій – біль, відчай, ненависть, гіркоту, захоплення, заздрість, ревнощі… На жаль, образи більшості головних та другорядних героїв не відрізняються позитивними рисами – егоїстичні наміри, лицемірні розмови, бажання матеріальної наживи та інші вади суспільства XIX століття не втратили свою актуальність і через двісті років.

На прикладі головного героя книги ми бачимо: жадібність та бажання кращого не має меж, тому читач спостерігатиме поступове сходження Дюруа до все більшого багатства та найвищого статусу в суспільстві…

Якщо ви хочете побачити історію однієї людини, яка все життя присвятила обману та лицемірству, яка не мала жодних моральних принципів, але все одно була шанована серед оточуючих, яка змогла піднятися з самісіньких низів до верхівки запаморочливої кар’єри, радимо скачати «Любий друг» Гі де Мопассана. Цей твір чекає на вас у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Прихильники класики отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любий друг» Гі де Мопассана