«Любий друг» Гі де Мопассан

«Любий друг» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

Класична література є актуальною у всі часи, але є такі твори, які можна поставити на перші сходинки з усієї класики – вони особливо злободенні і, читаючи їх, навіть не знаєш, що робити – сміятися чи плакати, захоплюватися талантом автора чи жахатися такої точної картини, що ніби змальована з сучасності. Таким влучним і талановитим письменником був Гі де Мопассан, а його книга «Любий друг» стала справжньою одою викриття цинізму та лицемірству, завдяки яким здобувається кохання та статус в суспільстві.

Головний герой роману Жорж Дюруа – надзвичайно привабливий молодий чоловік, але його привабливість та харизма – це його небезпечна зброя. Його війська кар’єра не склалася, тому він відправляється до Парижу в пошуках «легкого» життя та довірливих дівчат, які можуть йому дати все – владу, гроші, вагу в суспільстві.

Але жодної вдячності за це – Жорж підло обманює, зневажає своїх жінок, які згодні віддати йому все заради міцних стосунків. Але цей егоїст іде далі, приймаючи їхні дари та тішачи власне самолюбство. Чим завершиться ця авантюрно-підступна епопея Дюруа, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю книгу.

Роман «Любий друг» вражає тонким психологізмом – автор майстерно передає найтонші відтінки емоцій – біль, відчай, ненависть, гіркоту, захоплення, заздрість, ревнощі… На жаль, образи більшості головних та другорядних героїв не відрізняються позитивними рисами – егоїстичні наміри, лицемірні розмови, бажання матеріальної наживи та інші вади суспільства XIX століття не втратили свою актуальність і через двісті років.

На прикладі головного героя книги ми бачимо: жадібність та бажання кращого не має меж, тому читач спостерігатиме поступове сходження Дюруа до все більшого багатства та найвищого статусу в суспільстві…

Якщо ви хочете побачити історію однієї людини, яка все життя присвятила обману та лицемірству, яка не мала жодних моральних принципів, але все одно була шанована серед оточуючих, яка змогла піднятися з самісіньких низів до верхівки запаморочливої кар’єри, радимо скачати «Любий друг» Гі де Мопассана. Цей твір чекає на вас у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Прихильники класики отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Нове життя
Нове життя Данте Аліг'єрі
Божественна комедія
Божественна комедія Данте Аліг'єрі

Відгуки на книгу «Любий друг» Гі де Мопассана