«Любий друг» Гі де Мопассан

«Любий друг» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1698 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Любий друг» Гі де Мопассана (анотація)

Класична література є актуальною у всі часи, але є такі твори, які можна поставити на перші сходинки з усієї класики – вони особливо злободенні і, читаючи їх, навіть не знаєш, що робити – сміятися чи плакати, захоплюватися талантом автора чи жахатися такої точної картини, що ніби змальована з сучасності. Таким влучним і талановитим письменником був Гі де Мопассан, а його книга «Любий друг» стала справжньою одою викриття цинізму та лицемірству, завдяки яким здобувається кохання та статус в суспільстві.

Головний герой роману Жорж Дюруа – надзвичайно привабливий молодий чоловік, але його привабливість та харизма – це його небезпечна зброя. Його війська кар’єра не склалася, тому він відправляється до Парижу в пошуках «легкого» життя та довірливих дівчат, які можуть йому дати все – владу, гроші, вагу в суспільстві.

Але жодної вдячності за це – Жорж підло обманює, зневажає своїх жінок, які згодні віддати йому все заради міцних стосунків. Але цей егоїст іде далі, приймаючи їхні дари та тішачи власне самолюбство. Чим завершиться ця авантюрно-підступна епопея Дюруа, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю книгу.

Роман «Любий друг» вражає тонким психологізмом – автор майстерно передає найтонші відтінки емоцій – біль, відчай, ненависть, гіркоту, захоплення, заздрість, ревнощі… На жаль, образи більшості головних та другорядних героїв не відрізняються позитивними рисами – егоїстичні наміри, лицемірні розмови, бажання матеріальної наживи та інші вади суспільства XIX століття не втратили свою актуальність і через двісті років.

На прикладі головного героя книги ми бачимо: жадібність та бажання кращого не має меж, тому читач спостерігатиме поступове сходження Дюруа до все більшого багатства та найвищого статусу в суспільстві…

Якщо ви хочете побачити історію однієї людини, яка все життя присвятила обману та лицемірству, яка не мала жодних моральних принципів, але все одно була шанована серед оточуючих, яка змогла піднятися з самісіньких низів до верхівки запаморочливої кар’єри, радимо скачати «Любий друг» Гі де Мопассана. Цей твір чекає на вас у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Прихильники класики отримають його безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Любий друг» Гі де Мопассана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Любий друг» Гі де Мопассана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *