«Любий Джоне…» Ніколас Спаркс

«Любий Джоне…» Ніколас Спаркс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1974 переглядів
1974 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Любий Джоне…» Ніколаса Спаркса (анотація)

Книга «Любий Джоне…» – твір відомого сучасного автора Ніколаса Спаркса. Автор є по праву одним з найвідоміших в жанрі мелодрам. З-під його пера вийшло багато бестселерів, в тому числі і ця книга. В ній він у всьому своєму таланті розкриває ще одну романтичну історію між Джоном і Саванною.

Книга вдало розкриває характери обох головних героїв, і якщо читач бачив однойменний фільм по книзі, то він зможе дізнатись ще більше про любовну драму персонажів, прочитавши книгу. Книга, не дивлячись на романтичний жанр, є прикладом того, які труднощі та вибори постають перед кожним в той чи інший момент життя. Читати онлайн книгу «Любий Джоне…» за авторства Ніколаса Спаркса українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет розгортається навколо історій двох вищезгаданих персонажів. Він являється, на перший погляд, досить безтурботним молодим чоловіком без особливо цікавого сьогодення, та Джон навіть не має великих планів на майбутнє. Але після повернення до рідного містечка в його житті трапляється вирішальна зустріч з дівчиною Саванною. Вона – гарна собою та неймовірна, зачаровує хлопця, який до цього не вірив в кохання. Але лише прочитавши книгу, читач дізнається, наскільки міцні почуття у героїв, і чи витримають вони всі ті випробування, що лежать попереду.

Скачати книгу «Любий Джоне…» Ніколаса Спаркса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Любий Джоне…» Ніколаса Спаркса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любий Джоне…» Ніколаса Спаркса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *