«Людвисар. Ігри вельмож» Богдан Вікторович Коломійчук

«Людвисар. Ігри вельмож» Богдан Вікторович Коломійчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Людвисар. Ігри вельмож» Богдана Вікторовича Коломійчука

Книга “Людвисар. Ігри вельмож” – яскравий історичний роман, який запрошує читача прогулятися вуличками середньовічного Львова, зазирнувши до його містичних секретів. Богдан Вікторович Коломійчук, молодий український письменник, заглиблює читача у страшну й цікаву епоху Середньовіччя, коли церква керувала суспільним життям, а полювання на відьом і спалювання їх на вогнищі було справою честі. Незважаючи на те, що ця праця є дебютною для Коломійчука, він вихором увірвався до вітчизняної літератури та опинився на одній сходинці разом з творами досвідчених майстрів художнього слова.

Головний герой роману – Домінік Гепнер, талановитий лікар, закоханий у свою справу. Починаючи читати книгу “Людвисар. Ігри вельмож”, стаєш свідком дивної події – Домінік влаштовує прилюдний розтин людського тіла, взятого з труни на кладовищі. За таким заняттям його застає місцевий єпископ Лібер – запеклий ворог допитливого лікаря. З цього часу починаються ретельні переслідування Домініка церквою та намагання єпископа знищити цього “єретика”.

Бургомістр Якоб Шольц, ще одна центральна фігура в цій історії, переживає не найкращі часи. Одного дня його позашлюбну доньку Ляну побачили вночі на кладовищі з цим самим загадковим лікарем – вони розкопували могилу.

Чи вдасться Шольцу врятувати нещасну дівчину від вироку церкви? Чому її тягне до молодого лікаря? До чого в цій історії моторошні згадки про Лису гору – відоме місце збіговиська відьом? Щоб отримати відповіді на ці запитання і насолодитися гостросюжетною історією з присмаком містики, радимо скачати книгу “Людвисар. Ігри вельмож”.

Богдан Вікторович Коломійчук – тонкий знавець історії Львову, тому на сторінках цього хвилюючого роману оживає львівський колорит, з’являються реальні історичні постаті, відчувається тривожна атмосфера XVI століття. Автор показує трагедію тієї епохи, коли церква вводила в оману людей своїми хибними лозунгами, знищуючи прогресивних мислителів та вчених, які намагалися рухати науку вперед. В історію треба занурюватися, пропускати крізь своє серце – тільки так можна по-справжньому зрозуміти ті уроки, які вона нам дала.

Завантажити безкоштовно книгу «Людвисар. Ігри вельмож» Богдана Вікторовича Коломійчука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людвисар. Ігри вельмож» Богдана Вікторовича Коломійчука

Комментарии для сайта Cackle