«Людина біжить над прірвою» Іван Багряний

«Людина біжить над прірвою» Іван Багряний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
647 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Людина біжить над прірвою» Івана Багряного (анотація)

Книгу «Людина біжить над прірвою» Іван Багряний написав у 1949 році, а опублікували її у 1965 – вже після його смерті. Працював над романом письменник, перебуваючи після війни у таборі для біженців. Перший наклад було надруковано у видавництві з назвою «Україна», але розташованому в іншій країні.

У центрі сюжету знаходиться герой, якого звати Максим Колот, а події відбуваються у 1943 році, коли війна вже почалась. Центральний персонаж ще молода людина, але те, що він переживає у цей період, змінює його фізично і психологічно, бо такі події не можуть не впливати на психіку і світосприйняття. Максим опиняється між двома світами, між життям і смертю, відчуваючи себе просто маленькою піщинкою у величезних лещатах системи, яка перемелює все і всіх.

До початку війни головний герой навряд міг навіть уявити, що людина може відчувати в одну мить нестримне бажання жити, а в іншу – повну апатію і байдужість до власної долі. Але це ті стани, які йому доводиться переживати під впливом подій, що відбуваються навколо і з ним самим.

У цьому творі письменник показує героя, якому вже немає чого втрачати, і це робить його фактично безстрашним. Максим продовжує жити, але не заради чогось, а всупереч, і єдине, у чому він ще бачить сенс – це боротьба з насильством і жорстокістю, які прийшли у світ разом з війною.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Людина біжить над прірвою» Івана Багряного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Людина біжить над прірвою» Івана Багряного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина біжить над прірвою» Івана Багряного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *