«Людина і зброя» Олесь Гончар

«Людина і зброя» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1387 переглядів
1387 переглядів

Про книгу «Людина і зброя» Олеся Гончара

Книга «Людина і зброя» талановитого українського письменника Олеся Гончара ― це роман про військові події. Автор писав його з 1957 по 1959 рік, і вже у 1960-му читачі вперше побачили його у часописі під назвою «Вітчизна». Невдовзі твір був надрукований як окреме видання.

Війна ― то є праця, а її працівники ― звичайні солдати. Проте то є незрівнянно важкий труд. Попри ураганний вогонь, сирі окопи, хмари куль та безлічі бомб, вони до останнього намагаються протистояти жорстокому ворогові.

В романі описуються події самого початку Німецько-Радянської війни, де у центрі сюжету ― студенти Харківського університету, які, полишивши все, пішли у добровольці заради захисту рідних земель і життя багатьох. Не останню роль у романі мають листи одного з героїв, Колосовського, які напевно є філософськими роздумами самого автора.

Напередодні Великої Перемоги письменник присягнув, що як він залишиться живим, обов’язково напише про героїв війни. І слова свого дотримав. «Людина і зброя» ― це своєрідний пам’ятник загиблим друзям і юним студентам, які мужньо захищали тих, хто так цього потребував.

Ви маєте змогу скачати книгу «Людина і зброя» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) з нашого сайту у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Також ми пропонуємо вам читати онлайн книгу «Людина і зброя» Олеся Гончара українською мовою.

Цитати з книги «Людина і зброя» Олеся Гончара

Ні, поки це плем'я, що населяє землю і зветься людством, не усвідомить себе як єдине ціле, — не буде йому добра!

– Я собі так думаю, товаришу: Батьківщина, вона не тільки для тих дорога, хто все життя паски їв…

Розумна, розумна, Андрію, мати природа. Найніжнішу барву, яка тільки в неї є, чисту блакить оту вона дала небові. Саме блакить, барву, таку приємну для людського ока… Дала, покрила нею весь оцей дах небесний, під яким людині призначено жити. Живи!

Земля — не полігон. Земля — це нива, щоб сіяти…

Завантажити безкоштовно книгу «Людина і зброя» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина і зброя» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *