«Людина-Павук. Новий Початок» Делайла С. Доусон

«Людина-Павук. Новий Початок» Делайла С. Доусон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
250 переглядів
250 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Людина-Павук. Новий Початок» Делайли С. Доусон (анотація)

Є серед коміксів Marvel і книга від Делайли С. Доусон «Людина-Павук. Новий Початок», яка написана для юнацької аудиторії. Хоча й серед дорослих читачів чимало прихильників жанру коміксів, тому читати цей твір може будь-хто, кому цього забажається. А у центрі сюжету знаходиться юнак з іменем Пітер Паркер, який зі звичайного школяра перетворився на супергероя.

Коли ви будете читати онлайн книгу «Людина-Павук. Новий Початок» Делайли С. Доусон українською мовою, то дізнаєтесь, що головному герою простіше впоратись з якимись лиходіями, аніж зі звичайним життям. Пітер може подолати злочинця, але звикнути до навчання у старшій школі йому важко. Добре, що у хлопця з’являються нові друзі – Майлз та Гвен, які готові допомагати йому у будь-яких справах.

Паркера, схоже, чекає новий етап у житті, у який він порине разом з товаришами. Які пригоди на них чекають, передбачити важко, але там точно будуть події небезпечні і водночас захоплюючі. Бути Людиною-Павуком, звісно, цікаво, але ризиковано. Та головний герой, перевдягаючись у супергеройський костюм, і сам ніби стає іншим, бо в ньому прокидаються ті якості, які у звичайному житті не проявляються.

Щоб дізнатись, як будуть розвиватись події, і які цього разу лиходії зустрінуться на шляху хлопця і його друзів, варто скачати книгу «Людина-Павук. Новий Початок» Делайли С. Доусон українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Людина-Павук. Новий Початок» Делайли С. Доусон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина-Павук. Новий Початок» Делайли С. Доусон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *