«Людина та її символи» Карл Густав Юнг

«Людина та її символи» Карл Густав Юнг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1469 переглядів
1469 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Людина та її символи» Карла Густава Юнга (анотація)

Карл Густав Юнг — один із тих людей, які принципово змінили погляд людини на самого себе. Розробляючи за Фрейдом нову концепцію свідомості, Юнг не побоявся сперечатися зі знаменитим соратником, а зрештою і зовсім розійшовся з традиційним психоаналізом, рушивши в ще більш незвідані глибини нашого мислення — до колективного несвідомого. Його концепція психіки вважається настільки ж могутньою, як і загадковою: Юнг не тільки користується методами науки, але і звертається до містичних практик Сходу і стародавніх суспільств. Те, що він рухався у правильному напрямку, стає цілком зрозумілим лише сьогодні.

Ця книга є останньою прижиттєвою працею Юнга, а також єдиним популярним викладом його теорії, адресованим найширшим колам читачів. Використовуючи метод «аналітичної психології» Юнга, його найближчі сподвижники та учні наочно демонструють вплив несвідомого, опосередкованого символами, на давні міфи та сучасне мистецтво, на науковий пошук та людське життя від дитинства до старості.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Людина та її символи» Карла Густава Юнга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина та її символи» Карла Густава Юнга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *