«Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукерман

«Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукерман

  • Назва: Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію
  • Письменник: Грегорі Цукерман
  • Рік: 2021
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 978-966-993-564-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
948 переглядів
948 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукермана (анотація)

Джим Саймонс — видатний фінансист, засновник інвестиційної компанії Renaissance Technologies, математик, академік, меценат і найуспішніший інвестор за версією The Economist. Жоден інший інвестор — Уоррен Баффет, Пітер Лінч, Рей Даліо, Стів Коен чи Джордж Сорос — не досягнув його рекорду. Спираючись на безпрецедентну можливість доступу до Саймонса, журналіст із Wall Street Journal Ґреґорі Зукерман розповідає захопливу історію того, як математик і колишній хакер опанував фінансовий ринок. «Людина, яка хакнула ринок» — це портрет сучасного Мідаса, який на власний розсуд змінив фінансовий ринок, але не спрогнозував, як це може вплинути на його компанію та країну. Алгоритми обробки даних від Саймонса змінили фінансовий світ назавжди. Як це відбувалося і що ця революція означає для нас усіх — читайте у книзі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукермана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукермана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *