«Людина» Ольга Кобилянська

«Людина» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1954 переглядів
1954 переглядів

Про книгу «Людина» Ольги Кобилянської

Книга «Людина» – перший в українській літературі твір з феміністичним настроєм. Ольга Кобилянська, зростаючи у багатодітній родині з двома братами, ще змалечку відчула потребу у підтримці, бо жінці у XIX столітті було важко заявити про себе – про свої інтереси та уподобання, бажання та цінності.

Перед читачем постає родина Ляуфлерів, в якій особливо виділяються дві доньки – Олена та Ірина. Саме Олена стала уособленням незламності й вільнодумства, намагаючись зламати суспільні стереотипи того часу, що жінка має підкорятися чоловікові, а батьки – вирішувати долю своєї доньки.

Які випробування випали на долю Олени та чи змогла вона їх подолати, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Людина» Ольги Кобилянської українською мовою. Кінцівка твору змушує замислитися над тим, що ціна власного вибору та рішучих дій всупереч суспільству іноді буває надто великою…

Книга сповнена глибокого психологізму і змушує ще раз подумати, що значить бути людиною – у тому розумінні, як це підносить Кобилянська. Це не тільки відстоювання власних поглядів і вірність ідеалам, а й здатність до самопожертви заради своїх близьких, навіть якщо вони на це не заслуговують.

Пропонуємо насолодитися твором у нашій бібліотеці, обравши будь-який формат для читання: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Відвідувачі сайту можуть скачати книгу «Людина» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Людина» Ольги Кобилянської

А подружжя без любові се, по моїй думці, брудні відносини.

… сильним духом суджено й багато перенести.

Любов таки найкраща з усього, що життя лише має!..

– Хто ж буде дома їсти варити, наколи жiнка стане до уряду ходити?

Завантажити безкоштовно книгу «Людина» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *