«Людина» Ольга Кобилянська

«Людина» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6002 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Людина» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Людина» – перший в українській літературі твір з феміністичним настроєм. Ольга Кобилянська, зростаючи у багатодітній родині з двома братами, ще змалечку відчула потребу у підтримці, бо жінці у XIX столітті було важко заявити про себе – про свої інтереси та уподобання, бажання та цінності.

Перед читачем постає родина Ляуфлерів, в якій особливо виділяються дві доньки – Олена та Ірина. Саме Олена стала уособленням незламності й вільнодумства, намагаючись зламати суспільні стереотипи того часу, що жінка має підкорятися чоловікові, а батьки – вирішувати долю своєї доньки.

Які випробування випали на долю Олени та чи змогла вона їх подолати, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Людина» Ольги Кобилянської українською мовою. Кінцівка твору змушує замислитися над тим, що ціна власного вибору та рішучих дій всупереч суспільству іноді буває надто великою…

Книга сповнена глибокого психологізму і змушує ще раз подумати, що значить бути людиною – у тому розумінні, як це підносить Кобилянська. Це не тільки відстоювання власних поглядів і вірність ідеалам, а й здатність до самопожертви заради своїх близьких, навіть якщо вони на це не заслуговують.

Пропонуємо насолодитися твором у нашій бібліотеці, обравши будь-який формат для читання: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Відвідувачі сайту можуть скачати книгу «Людина» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Слухати аудіокнигу «Людина» Ольги Кобилянської онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Людина» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Людина» Ольги Кобилянської

А подружжя без любові се, по моїй думці, брудні відносини.

… сильним духом суджено й багато перенести.

– Хто ж буде дома їсти варити, наколи жiнка стане до уряду ходити?

Любов таки найкраща з усього, що життя лише має!..

Скачати безкоштово книгу «Людина» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Людина» Ольги Кобилянської

Одна відповідь до “Людина”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Вау, я в класиці справді кожного разу відкриваю шось нове. “Людина” Кобилянської хоч і написано давно зберігає свою актуальність. Я думаю, що її варто прочитати кожному, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *