«Люсі. Киця для хижаків» Олена Арматіна
498 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Люсі. Киця для хижаків» Олени Арматіної (анотація)

Брати Маунгі – золоті парубки нашої школи, яким судилося бути альфами нашої зграї. Вони власницькі, відлякують усіх, хто може наблизитися до мене…

Так відбувалося до ночі їхнього першого оберту.

Мені знову і знову повторювали, що я ніколи не зможу стати їхньою супутницею, але хижаки-альфи мають іншу думку…..

Тож мене відвозять зі зграї, радять забути їх. І я забуваю, аж поки вони не входять у мої двері, розповідаючи мені все те, про що я потай мріяла.

Що я – їхня друга половинка, і що вони відмовляються обирати когось іншого. Але я змушена їх відштовхувати.

Чому? Тому що їхні батьки мали рацію, коли відправили мене геть. Я ніколи не стану їхньою омегою.

Тоді вони не знали, що таке “ні”, а тепер вони йдуть за мною, незалежно від того, готова я до цього чи ні.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Люсі. Киця для хижаків» Олени Арматіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Люсі. Киця для хижаків» Олени Арматіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Люсі. Киця для хижаків» Олени Арматіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Люсі. Киця для хижаків» Олени Арматіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *