«Лютеція» Юрій Винничук

«Лютеція» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8292 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лютеція» Юрія Винничука (анотація)

Роман “Лютеція” – справжнісінький діамант постмодернової літератури від майстра багатошарових текстів, прихованих смислів та влучних метафор Юрія Винничука. На цей раз письменник пропонує читачеві розгадати загадки нашого ірраціонального буття, пов’язуючи між собою ниточки містики, історії та нашого сьогодення. В результаті у талановитого митця вийшла витончена філософська замальовка з делікатним еротичним відлунням та розмитою межею між реальністю та фантазією.

Головних героїв книги з різних історичних епох об’єднує одне дивне видіння. Загадкова дівчина з рудим волоссям манить уві сні і львівського письменника та художника-оформлювача Юрка, і Івана Вагилевича, відомої історичної постаті, члена “Руської Трійці”. Таким чином, простягається невидима ниточка, що об’єднує два століття містичною таємницею.

Коли до рук Юрка потрапляють записи Вагилевича зі згадуванням своїх сновидінь, він починає власне розслідування. Якщо ви хочете відправитися в паралельну реальність разом з головним героєм, познайомитися з мужніми Листарями та дізнатися, хто така Лютеція, радимо скачати цю фантастичну книгу.

Юрій Павлович Винничук надзвичайно майстерно володіє мовою. Його образи та сюжетні ходи в романі “Лютеція” не просто влучають у саме серце, а створюють в уяві читача цілий калейдоскоп думок та емоцій. Кожна сторінка твору щедро присипана фірмовим дотепним гумором автора та вишуканим поєднанням побутових діалогів з філософією глибинних культурно-історичних пластів українського народу.

У книзі “Лютеція” відчуваються автобіографічні нотки – неважко впізнати у мрійливому та романтичному Юркові, головному герої роману, самого автора. Описуючи вісімдесяті роки минулого століття, Юрій Павлович Винничук відверто розповідає про нелегкі часи для українських письменників, які змушені були йти на поступки з радянською владою, щоб їхні твори публікувалися.

Також цікаво читати про деякі нотатки з особистого життя Винничука – про його романтичну молодість, шалені авантюри та історію його сім’ї. На іншій чаші важелів – цікаві факти з життя Вагилевича та його епохи, і лише дорога уві сні може привести їх до світу одне одного.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лютеція» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лютеція» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лютеція» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *