«Маестра» Л. С. Хілтон

«Маестра» Л. С. Хілтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
190 переглядів
190 переглядів

Про книгу «Маестра» Л. С. Хілтон

Роман «Маестра» – перша частина однойменної трилогії, створеної в жанрі пригодницького детективу. Цим твором Л.С. Хілтон перекреслила всі традиційні уявлення про детективні сюжети, починаючи від неординарних персонажів та завершуючи різкими та дивними змінами сюжетних перипетій. У цій книзі ви знайдете не лише драматичну історію жінки з подвійним життям, а й еротичні одкровення та авантюрні пригоди, від яких захоплює дух.

Джудіт Решлі, на перший погляд, – звичайна жінка, яка сумлінно працює на посаді мистецтвознавця та відповідально ставиться до своєї роботи. Але це всі бачать лише вдень, а вночі головна героїня кардинально змінюється – вона перетворюється в «нічного метелика» та розважає заможних чоловіків у престижному барі. Саме тут вона відчуває смак розкішного життя та не бажає зупинятися. Дуже скоро Джудіт знайде справжню себе – вона розкриє сповна свої таланти і зрозуміє, що цей жахливий спосіб – найкоротший шлях добитися всього, що заманеться…

Ми звикли, що у більшості книг головними злочинцями виступають чоловіки. Письменниця дає читачеві новий формат злодійки – привабливої та витонченої, з милою посмішкою та залежністю від грошей. У книзі «Маестра» досить багато еротичних сцен – і в цьому криється найбільша інтрига та виникають передумови дивних злочинів. Починаючи читати онлайн цей яскравий твір, ніби занурюєшся в нашу реальність – жорстоку і несправедливу, цинічну та брудну, в якій гроші досягають будь-якої мети, а ціна людського життя часто є мізерною.

Якщо ви шукаєте гостросюжетний кримінальний роман з присмаком детектива і трилера, поспішайте скачати «Маестра» Л.С. Хілтон. Ви побачите поступове моральне знищення жінки, яка загубила себе серед коштовностей, дорогих брендів одягу та сексуального божевілля. Уважний читач побачить, що між рядками пробивається іронія – авторка малює богемний світ, до якого прагне Джудіт, недолугими та надто широкими мазками з безліччю пасток і критичних ситуацій.

Завершення цієї історії є таким же неочікуваним, як і кожний сюжетний поворот книги. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маестра» Л. С. Хілтон