«Маестра» Л. С. Хілтон

«Маестра» Л. С. Хілтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Маестра» Л. С. Хілтон

Роман «Маестра» – перша частина однойменної трилогії, створеної в жанрі пригодницького детективу. Цим твором Л.С. Хілтон перекреслила всі традиційні уявлення про детективні сюжети, починаючи від неординарних персонажів та завершуючи різкими та дивними змінами сюжетних перипетій. У цій книзі ви знайдете не лише драматичну історію жінки з подвійним життям, а й еротичні одкровення та авантюрні пригоди, від яких захоплює дух.

Джудіт Решлі, на перший погляд, – звичайна жінка, яка сумлінно працює на посаді мистецтвознавця та відповідально ставиться до своєї роботи. Але це всі бачать лише вдень, а вночі головна героїня кардинально змінюється – вона перетворюється в «нічного метелика» та розважає заможних чоловіків у престижному барі. Саме тут вона відчуває смак розкішного життя та не бажає зупинятися. Дуже скоро Джудіт знайде справжню себе – вона розкриє сповна свої таланти і зрозуміє, що цей жахливий спосіб – найкоротший шлях добитися всього, що заманеться…

Ми звикли, що у більшості книг головними злочинцями виступають чоловіки. Письменниця дає читачеві новий формат злодійки – привабливої та витонченої, з милою посмішкою та залежністю від грошей. У книзі «Маестра» досить багато еротичних сцен – і в цьому криється найбільша інтрига та виникають передумови дивних злочинів. Починаючи читати онлайн цей яскравий твір, ніби занурюєшся в нашу реальність – жорстоку і несправедливу, цинічну та брудну, в якій гроші досягають будь-якої мети, а ціна людського життя часто є мізерною.

Якщо ви шукаєте гостросюжетний кримінальний роман з присмаком детектива і трилера, поспішайте скачати «Маестра» Л.С. Хілтон. Ви побачите поступове моральне знищення жінки, яка загубила себе серед коштовностей, дорогих брендів одягу та сексуального божевілля. Уважний читач побачить, що між рядками пробивається іронія – авторка малює богемний світ, до якого прагне Джудіт, недолугими та надто широкими мазками з безліччю пасток і критичних ситуацій.

Завершення цієї історії є таким же неочікуваним, як і кожний сюжетний поворот книги. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Заїр
Заїр Пауло Коельйо
Переможець завжди самотнiй
Переможець завжди самотнiй Пауло Коельйо
Як течія річки (збірник)
Як течія річки (збірник) Пауло Коельйо
Шпигунка
Шпигунка Пауло Коельйо

Відгуки на книгу «Маестра» Л. С. Хілтон