«Магдалинки» Марина Гримич

«Магдалинки» Марина Гримич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
347 переглядів
347 переглядів

Про книгу «Магдалинки» Марини Гримич

Книга «Магдалинки» – яскравий приклад ненав’язливої та захоплюючої прози з легкою іронією та яскравим гендерним психологізмом від талановитої письменниці сучасності Марини Гримич. У цьому пригодницько-романтичному сюжеті авторка роз’яснює особливості жіночої психології та намагається знайти ключик до жіночого щастя. А її піддослідними є головні героїні книги – самотні жінки Олександра, Ксенія, Віка та Слава.

Саме через невдачі в особистому житті, що зміцнили їхню дружбу, дівчата створюють своє закрите товариство «Магдалинки», гаслом якого є повна відмова від стосунків з чоловіками. А винним у цьому виявляється одна людина – колишній однокласник дівчат Сергій Драгомарецький, з яким у кожної з них був роман.

Але, на жаль, цей хлопець, а нині – поважний чоловік, залишив у серці кожної з дівчат справжню лють до всієї чоловічої статі. Пізніше до їхнього жіночого товариства приєднується Ростик – ще один колишній однокласник з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. І ось ця строката компанія отримує загадкове запрошення до Парижу…

Марина Гримич не стримує емоції головних героїв – вона намагається показати їхні прагнення та пошуки формули особистого щастя, і робить це міркуваннями та думками Ростика – найбільш неупередженого члена цієї компанії.

Проте найцікавіше чекає на наше товариство в Парижі – романтичному місті сюрпризів, де розбиваються будь-які стереотипи та збуваються навіть найбожевільніші мрії. Нові паризькі знайомі додають цій історії особливого шарму, одночасно її розплутують та роблять нові сюжетні витки. Роман «Магдалинки» рясніє безліччю кумедних та божевільних вчинків, що розкривають персонажів із зовсім неочікуваних боків.

Якщо ви хочете приєднатися до пригод відчайдушних дівчат, побачити відмінності у жіночій та чоловічій психології, рекомендуємо вам скачати «Магдалинки» Марини Гримич. Цей роман підніме вам настрій та змусить зробити переоцінку цінностей особистого життя. Відвідувачі нашого сайту знайдуть книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей твір у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Магдалинки» Марини Гримич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *