«Магістралі» Ілона Буц-Мироненко

«Магістралі» Ілона Буц-Мироненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
342 переглядів
342 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Магістралі» Ілони Буц-Мироненко (анотація)

Сотні людей знаходяться в очікуванні: чи випаде їм щастя отримати донорський орган? В них немає жодних образ на здорових людей – вони розуміють, що донорство може сильно підірвати здоров’я. Саме цій тематиці присвячена художньо-публіцистична праця «Магістралі» – кілька історій з життя українських пацієнтів, яким була потрібна донорська допомога.

Ілона Буц-Мироненко, працюючи журналістом, вирішила дослідити цю тему. Сюжетну канву книги складають реальні історії пацієнток, з якими спілкувалася авторка. На жаль, саме в Україні шанси вижити у таких нещасних не дуже високі порівняно з мешканцями європейських країн.

Книга «Магістралі» розкриває тонкощі трансплантації; це медичне питання ще мало вивчене в нашій країні. Детально розповідаючи про гемодіаліз та самопочуття пацієнтів клінік трансплантації, авторка наголошує на важливості розвитку трупної трансплантації, на необхідності рятувати життя всіма можливими способами. Магістралями вона називає штучний орган хворої людини – прозорі трубки, які забезпечують рух крові до діалізатора.

Це – окрема система органів, без якої людина, що потребує донорської допомоги, не зможе прожити й дня. І таких нещасних в Україні дуже велика кількість. На жаль, чимало молодих українців вмирають без надання необхідної допомоги.

У книзі вміщено кілька історій молодих людей, що потрапили на гемодіаліз. Вони могли навчатися, працювати, радіти життю та втілити безліч планів, проте їхні надії зруйнувалися через медичне безглуздя. Авторка наголошує на тому, що вкрай необхідно розвивати технології трансплантаційних операцій.

Цю працю буде цікаво читати онлайн тим, хто хоче ближче познайомитися з реаліями державних лікарень та поповнити свої знання про трансплантації нирок та печінки. Цей досвід необхідний для того, щоб наша держава просувалася вперед, рятуючи українців від жорстокої та передчасної смерті.

Пропонуємо скачати «Магістралі» Ілони Буц-Мироненко усім небайдужим читачам, які хочуть зробити крок вперед у розумінні нагальних проблем сучасної медицини. Ця добірка історій знаходиться на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають цю вражаючу працю безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Магістралі» Ілони Буц-Мироненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Магістралі» Ілони Буц-Мироненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *