«Магія повернення має бути особливою. Том 1» Сонан Ю (Usonan), Wookjakga

«Магія повернення має бути особливою. Том 1» Сонан Ю (Usonan), Wookjakga

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
988 переглядів
988 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Магія повернення має бути особливою. Том 1» Сонан Ю, Wookjakga (анотація)

Світ опинився на межі знищення після десятирічної війни. Дезір Арман — один із небагатьох талановитих магів, яким вдалося вижити. Але навіть він не рівня ворогу, що загрожує всьому живому. Коли Дезір був майже впевнений, що кінець настав, він опинився в минулому, на перших роках навчання в престижній магічній академії. Отримавши цей унікальний другий шанс, Дезір поклявся врятувати не лише себе, але й друзів та побратимів, яких втратив під час війни. Чи зможе Арман, маючи знання майбутнього та десятирічний досвід, змінити долю людства чи всі однаково приречені на загибель?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Магія повернення має бути особливою. Том 1» Сонан Ю, Wookjakga українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Магія повернення має бути особливою. Том 1» Сонан Ю, Wookjakga

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *