«Магія» Ронда Берн

«Магія» Ронда Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1891 переглядів
1891 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Магія» Ронди Берн (анотація)

Магія існує. Не та, про яку ми читаємо в казках чи фентезійних історіях, а справжня — всередині кожного з нас. Нею можна навчитися користуватися, варто лише захотіти й прочитати книгу «Магія» Ронди Берн — авторки документального фільму «Секрет» і багатьох книжок, які допомагають людям змінити життя. У «Магії» Ронда Берн запрошує читачів у 28-денну мандрівку, кожен відтинок шляху якої наповнений новими знаннями, практиками й можливостями. Після цієї книги читачі починають сприймати світ як впорядковану, наповнену позитивом і можливостями енергетичну систему, якою можна керувати.

Ми часто можемо почути вираз: «Як жаль, що чуда не існує!», оскільки вважається, що магію можна зустріти лише на сторінках художніх творів, у казках та у фантастиці. Проте, така постановка питання не зовсім відповідає дійсності. І свідчення цьому – видання Ронди Берн «Магія». Воно розкаже, як за 28 днів відкрити для себе нові знання, навчитися простих і, водночас, глибоких практик, переосмислити світобудову та навчитися нею керувати. А головне – дослідити той безмежний космос, котрий знаходиться в кожному з нас. Авторка видання – досвідчений практик, що має власну цільову аудиторію та опублікувала вже не одну книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Магія» Ронди Берн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Магія» Ронди Берн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *