«Магомет і Хадиза» Пантелеймон Куліш

«Магомет і Хадиза» Пантелеймон Куліш

  • Назва: Магомет і Хадиза
  • Письменник: Пантелеймон Куліш
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
  • Жанр: Поезія
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3340 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша (анотація)

Пантелеймон Куліш – напрочуд талановитий письменник, історіограф і перекладач, який залишив у скарбниці української літератури твори, що вирізняються арабським і турецьким колоритом. Книга «Магомет і Хадиза» – одна з трьох поем, присвячених східній тематиці. Утверджуючи свою філософію моралі та миру, автор поєднав у цьому творі витончену романтику та загальнолюдські моральні цінності, утверджені Біблією та Кораном.

Головні герої книги – пророк Магомет, якого автор називає Мухаммадом, та його перша дружина Хадиза. В них поступово зароджуються палкі почуття, і на тлі цієї романтичної історії відбувається становлення Іслама як нової релігії. Мухаммад відчуває, що його серце заповнює кохання – воно і стало поштовхом до просвітління великого Пророка, який започаткував Іслам. Письменник майстерно поєднує закони християнства та мусульманства, закликаючи до єднання людей з різним віросповіданням.

Починаючи читати онлайн поему «Магомет і Хадиза», занурюєшся в колорит Аравійського півострова, його історію язичницьких часів, що передувало появі Іслама. Також автор описує витоки християнства, ніби проводячи паралель між двома релігіями та вказуючи на їхню схожість.

Поряд з цим читач прослідковує життєвий шлях головного героя, який він пройшов від простої людини до мудрого Пророка. Образ Мухаммада розкритий яскраво та глибоко, з деталізацією його внутрішнього світу та монологами, де одразу кидається в очі неабияка життєва мудрість цієї легендарної людини.

У сюжетній лінії письменник поєднує українську та східну культури, дивуючи оригінальними образами головних персонажів. Українські мотиви прослідковуються в описі деталей побуту Божого Пророка та в його оточенні. Він постає в уяві читача відважним лицарем і воїном та асоціюється з відчайдушним українським козаком. Такий вишуканий романтизм – один з художніх засобів, завдяки якому автор втілив у книзі свої мрії про українську самобутність.

Рекомендуємо скачати «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви знайдете в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Магомет і Хадиза» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *