«Майська ніч, або Утоплена» Микола Гоголь

«Майська ніч, або Утоплена» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3004 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя (анотація)

Тема “співробітництва” нечистої сили з людьми, їхнє органічне поєднання – одна з ключових ідей містичних оповідань Миколи Гоголя. Цей мотив проходить червоною ниткою в повісті “Майська ніч, або Утоплена”, що входить до збірки українського письменника “Вечорниці на хуторі під Диканькою”. Це – один з найсвітліших та найатмосферніших творів автора, що занурює читача в український сільський колорит та дає змогу побачити справжню душу весняної природи.

Головні герої твору Левко та Ганна палко кохають одне одного. Їхні батьки не розділяють почуттів своїх дітей, проте закохані не полишають боротьби за своє щасливе життя. Поставити всі крапки над “і” в цій складній ситуації допомагає представник нечистої сили – русалка, яка колись була дочкою сотника.

Микола Гоголь розкриває життя нещасної дівчини, яка втопилася з горя і стала русалкою. Вона завжди шукала можливість помститися своїй мачусі, і Левко допоміг їй знайти свою кривдницю. В нагороду за це дівчина обіцяє допомогти парубку одружитися з коханою.

У цій книзі природа органічно пов’язана з сюжетом повісті та є одним з головних її персонажів. Опис української ночі зачаровує ніжністю й любов’ю, які висловлює Микола Гоголь до свого рідного краю. Образи природи помітні навіть у зверненнях головних героїв одне до одного.

“Майська ніч, або Утоплена” – найпоетичніший твір серед всіх оповідань книги “Вечорниці на хуторі під Диканькою”. Якщо ви хочете насолодитися живою та багатою мовою, помилуватися мальовничою природою українського села, вам обов’язково треба скачати, читати й перечитувати цю дивовижну повість.

Чарівна казка з романтичною “начинкою” закінчується красиво й зворушливо. Книга “Майська ніч, або Утоплена” – яскравий доказ, що у творчості видатного письменника панує атмосфера душевності й чуттєвості, а нечисть є жахіттям лише для злих і жадібних людей.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майська ніч, або Утоплена» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *