«Майстер і Маргарита» Михайло Булгаков

«Майстер і Маргарита» Михайло Булгаков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5596 переглядів
5596 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова (анотація)

Написання книги «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова далося автору непросто. Перші сторінки роману з’явилися в 1928 році, а дописати його вийшло лише в 1940 році. Через важку хворобу творця останні сторінки, неначе як Маргарита, дописувала його дружина. Через 30 років цю книгу побачили тисячі читачів.

Відмінною рисою твору буде актуальність. Адже не в кожному творі можна знайти щось сучасне для себе. Майстер не допише свій роман та, розпаливши вогонь, спалить його і дасть кожному додумати свій сюжет. Радимо читати онлайн усім книгу «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова українською мовою.

Булгаков пише роман про Майстра, а Майстер пише про Пілата. Тобто виходить роман в романі, що дуже незвично. Образ Маргарити — це вже інша сторона твору. Вона ніжна, віддана та любляча жінка, яка сміливо долає свій страх і перемагає обставини.

Слухати аудіокнигу «Майстер і Маргарита» Михійла Булгакова онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *