«Майстер корабля» Юрій Яновський

«Майстер корабля» Юрій Яновський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3725 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майстер корабля» Юрія Яновського (анотація)

Книга «Майстер корабля» Юрія Яновського – цікавий літературний твір, що присвячений одночасно декільком темам. Перш за все, варто згадати про те, що цю книгу автор писав на основі своїх спогадів та матеріалів, що отримав під час роботи на одеській кіностудії, де йому зустрілось чимало цікавих та неординарних людей. Історія немає чітко визначеного напрямку, що повноцінно її характеризував би. Одним з напрямків є модернізм, що поєднується з романтичним та детективним в окремих епізодах.

Весь твір є спогадами старого чоловіка. Він згадує про те, як працював на кіностудії, про свою дружбу та кохання. Саме те, що історію розповідає літній чоловік, приводить до першого висновку – автор возвеличує молодість, як найщасливішу пору в житті людини, що сповнена пригод. Не менш важливою темою стає мистецтво, в якому вбачається спосіб самореалізації та найвищої цілі для людини. До речі, читати онлайн книгу «Майстер корабля» Юрія Яновського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Вищезгаданим чоловіком є То-Ма-Кі, що в молоді роки працював редактором. Також важливими персонажами історії стають Генрі та його син Майк. А ще Богдан, що є моряком, якого врятував Сев та оповідач. Весь сюжет розгортається навколо процесу зйомок кіно про пригоди відважних моряків.

Скачати книгу «Майстер корабля» Юрія Яновського можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Майстер корабля» Юрія Яновського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Майстер корабля» Юрія Яновського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майстер корабля» Юрія Яновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *