«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1877 переглядів
1877 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Ріда Гоффмана, Джун Коен, Дерона Тріффа (анотація)

Це книжка, яку варто взяти з собою у боротьбу за компанію або кар’єру. Наповнена історіями успіху, вона спростує міф про швидкі і універсальні рішення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Ріда Гоффмана, Джун Коен, Дерона Тріффа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Ріда Гоффмана, Джун Коен, Дерона Тріффа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *