«Майже хороші хлопці» Дар'я Чайка, Маша Ґрімм

«Майже хороші хлопці» Дар'я Чайка, Маша Ґрімм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
365 переглядів
365 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майже хороші хлопці» Дар'ї Чайки, Маши Ґрімм (анотація)

Це було неуникненно.
Ми видаємо українську історію, від якої у вас завмре серце.

Кім — ґей, і вся школа дізналась про це, коли його особисте листування злили в мережу. А я — його колишній найкращий друг. Після літніх канікул ми повернулися до школи, де чутки й плітки постійно переслідують нас, а ненависть деяких учнів до Кіма іноді переходить усі межі.

Мені дошкуляє безліч запитань: чому Кім не дає відсічі кривдникам? Чому обірвав зі мною спілкування після років дружби? Коли я встиг так заплутатися у власних емоціях, що дозволив фантазіям стати реальністю?

Я отримаю відповіді, хай там що. Проте правда, яка починає відкриватися, заплутує мене ще більше…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Майже хороші хлопці» Дар'ї Чайки, Маши Ґрімм українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майже хороші хлопці» Дар'ї Чайки, Маши Ґрімм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *