«Майже казка» Оксана Сайко

«Майже казка» Оксана Сайко

  • Назва: Майже казка
  • Письменник: Оксана Сайко
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Казки
  • ISBN: 9781387864430
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
828 переглядів
828 переглядів

Про книгу «Майже казка» Оксани Сайко

Книга «Майже казка» – дивовижна повість про кохання і самотність, філософію та мандри, пошуки та очікування щастя, ілюзії та реальність, що сплелися у міцних обіймах. Оксана Сайко створила дуже ніжну й тендітну історію на грані фантазій та справжнього життя, в якій знайшлося місце і краплинам містики, і глибоким філософським міркуванням, і гостросюжетним пригодницьким подіям.

У житті нерідко трапляються дива, таке ж диво спіткало Ганну – вже немолоду жінку, що залишилася після смерті матері у повній самотності. Одного вечора до її хатини постукав незнайомець, якому ніде було зупинитися – після смерті батьків його будинок у цьому селі було зруйновано.

А пішов він від Ганни наступного ранку, залишивши жінці ніжні спогади про божественну ніч. Коли Ганна зрозуміла, що чекає на дитину, той загадковий чоловік був уже далеко. Так вона народила донечку – вродливу й лагідну дівчинку з добрим серцем і твердим характером.

Природа наділила дівчинку не лише красою та лагідною вдачею, а й надзвичайними здібностями, максимально наблизивши головну героїню до природи. Вона блукала цілими днями лісами й полями, прислухаючись до шуму вітру та гомону дерев.

Вже в дитячому віці дівчинка навчилася бачити те, що для звичайної людини було неможливо. Вона пізнала таємниці природи та виплекала в своїй душі давню мудрість, яку відгострювало людство віками. Чи зможе головна героїня вплинути на свою долю та життя інших людей, керуючись своєю інтуїцією?

Повість «Майже казка» зачаровує своєю співочою мовою та яскравими образами головних героїв, змушує замислитися над плином часу, істинними цінностями та несподіваними подарунками долі, що перетворюють життя у справжню казку. Сила почуттів, яку зобразила письменниця, нерідко несе за собою чарівну магію та дива. Так сталося і в цій хвилюючій книзі.

Щоб скачати «Майже казка» Оксани Сайко, виберіть на нашому сайті будь-які із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Також ми надаємо можливість читати онлайн цей проникливий твір в нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Майже казка» Оксани Сайко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майже казка» Оксани Сайко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *