«Майже мій» Лаванда Різ

«Майже мій» Лаванда Різ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1619 переглядів
1619 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Майже мій» Лаванди Різ (анотація)

Я лише намагалася не втратити роботу, погодившись зіграти з моїм босом в його небезпечну гру “спокусити незайману”. Так, він заможний, до біса привабливий чоловік, який має владу і не терпить заперечень. Але я зголосилася не через своє скрутне становище, а тому, що розгледівши в ньому запаморочливого хлопця своєї мрії – закохалася по самі вуха. Моя ставка в цій грі – моя цнота, яку він хоче отримати. Але він ще не знає, що розплатиться за це своїм серцем. Втративши розум від пристрасті, повіривши його словам, зваблена цими очами-омутами, я вирішила, що нарешті, зустріла свою долю. Поки не дізналася правду. Що він не мій. …Що він одружений з моєю найкращою подругою. Чи вистачить мені сили пробачити? Чи зможе він мене повернути і почати все спочатку? Емоції на межі! Заборонені почуття!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Майже мій» Лаванди Різ українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майже мій» Лаванди Різ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *