«Максим Гримач» Марко Вовчок

«Максим Гримач» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1969 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Максим Гримач» Марко Вовчок (анотація)

У родинно-побутовому оповіданні «Максим Гримач» Марко Вовчок порушується тема життя вільного селянства у покріпаченій Україні. У центрі сюжету – життя заможного козака Максима Гримача (удівця) та його доньок Катрі й Тетяни. Таємно від батька Катря зустрічається зі своїм коханим – кріпаком Семеном. Дівчина знає, що батько не дасть згоду на їх одруження.

На жаль, закоханих спіткає горе: Семен гине під час шаленої бурі, а Катря з відчаю накладає на себе руки. Як відреагує на ці трагічні обставини старий Гримач? Що станеться з його молодшою донькою Тетяною? Відповіді на ці питання ви знайдете на сторінках оповідання. Марко Вовчок звернулася до драматичного сюжету, як і в багатьох інших своїх творах.

Книга «Максим Гримач» написана у романтичному ключі: в ній багато описів природи, що підсилюють психологізм у творі. Читач зможе поринути у справжню історію кохання з притаманним йому ліризмом, відчути трагізм внутрішнього світу героїв та співпереживати їм.

У нашій віртуальній бібліотеці ви маєте можливість скачати книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для прочитання цього художнього твору на ноутбуці чи планшеті.

За бажанням ви можете читати онлайн книгу «Максим Гримач» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті.

Слухати аудіокнигу «Максим Гримач» Марко Вовчок онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *