«Максим Гримач» Марко Вовчок

«Максим Гримач» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
821 переглядів
821 переглядів

Про книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок

У родинно-побутовому оповіданні «Максим Гримач» Марком Вовчком порушується тема життя вільного селянства у покріпаченій Україні. У центрі сюжету – життя заможного козака Максима Гримача (удівця) та його доньок Катрі й Тетяни. Таємно від батька Катря зустрічається зі своїм коханим – кріпаком Семеном. Дівчина знає, що батько не дасть згоду на їх одруження.

На жаль, закоханих спіткає горе: Семен гине під час шаленої бурі, а Катря з відчаю накладає на себе руки. Як відреагує на ці трагічні обставини старий Гримач? Що станеться з його молодшою донькою Тетяною? Відповіді на ці питання ви знайдете на сторінках оповідання. Марко Вовчок звернулася до драматичного сюжету, як і в багатьох інших своїх творах.

Книга «Максим Гримач» написана у романтичному ключі: в ній багато описів природи, що підсилюють психологізм у творі. Читач зможе поринути у справжню історію кохання з притаманним йому ліризмом, відчути трагізм внутрішнього світу героїв та співпереживати їм.

У нашій віртуальній бібліотеці ви маєте можливість скачати книгу «Максим Гримач» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для прочитання цього художнього твору на ноутбуці чи планшеті.

За бажанням ви можете читати онлайн книгу «Максим Гримач» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Максим Гримач» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *