«Малечі про інтимні речі» Юлія Ярмоленко

«Малечі про інтимні речі» Юлія Ярмоленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6790 переглядів
6790 переглядів

Про книгу «Малечі про інтимні речі» Юлії Ярмоленко

Діти будь-яку інформацію сприймають буквально і навіть часом непередбачувано, а тому такі теми, як інтимні органи, народження дітей, потрібно піднімати максимально акуратно. Це важливо, щоб не травмувати дитячу психіку, а також зробити так, щоб дитина все зрозуміла правильно.

У цьому вам допоможе чудова книга «Малечі про інтимні речі». Автор розповість про те, як донести дитині важливу інформацію, яка їй обов’язково стане в нагоді в подальшому житті.

Це не тільки про органи, які ми приховуємо одягом і нікому не показуємо. Адже робимо ми це не через те, що соромимося їх, а тому що бережемо і поважаємо. Автор розповість про те, як правильно за собою доглядати, як поводитися в громадському туалеті і чому там підстерігають безліч небезпек у вигляді бактерій і вірусів.

Почніть читати онлайн книгу «Малечі про інтимні речі» Юлії Ярмоленко українською мовою, і ви зможете легко і без проблем поговорити зі своєю дитиною на дуже важливі теми.

Якщо ви не знаєте, як розповісти малюкові про те, звідки беруться діти, якщо ви повинні підготувати її до майбутніх менструацій, а також розповісти про те, що таке ерекція і чому вона відбувається, вам неодмінно варто почитати цю працю. Ви підберете такі слова, завдяки яким вас почують і правильно зрозуміють.

У нас ви можете скачати книгу «Малечі про інтимні речі» Юлії Ярмоленко безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Малечі про інтимні речі» Юлії Ярмоленко

2 відповіді до “Малечі про інтимні речі”

  1. Наташа Наташа сказав:

    Підкажіть як скачати книгу Малечі про інтимні речі в форматі rtf

  2. Ірина Ірина сказав:

    Подскажите, как скачать книгу «Малечі про інтимні речі» Юлії Ярмоленко в формате fb2?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *