«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг

«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5834 переглядів
5834 переглядів

Короткий зміст книги «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга (анотація)

Мешканці Данії регулярно отримують перше місце в світі по рівню щастя. Так, ні холодний клімат, ні напружений графік роботи, ніщо інше не може заставити датчан почувати себе нещасними. Навпаки, вони насолоджуються життям, кутаючись в строкаті пледи та смакуючи гарячий шоколад. Таке собі щастя – хюґе.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга українською мовою. Автор – засновник та керівник відомого Інституту щастя в Копенгагені.

Носити довгі теплі шарфи, спостерігати з вікна, як падає сніг, сидіти в кріслі-качалці біля каміну – приємно? Так! Та чи достатньо цього для щастя? 

Поняття «hygge» стало невід’ємною частиною датської культури. Прості людські радості, якщо по-нашому. Ніяка кар’єра і гроші не замінять домашнього затишку і здорового самопочуття. А коли є душевна рівновага і приємні взаємини з друзями та родичами, то і працювати хочеться з наснагою. Тому ті, що мають «hygge», мають і гроші. Ось такий взаємозв’язок, який тільки прибавляє щастя.

Книга «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» добре мотивує. Спонукає любити себе ще більше. Повірте, смакуючи профітролі, запиваючи їх глінтвейном, простягнувши ноги у яскравих шкарпетках до гарячого каміну, ще ніхто не скаржився на страждання!

Скачати книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга безкоштовно, без реєстрація та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Одна відповідь до “Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Тільки но побачивши обкладинку книги «Маленька книга хюґе» я відчула затишок, мені одразу захотілось взяти книгу та заховатись десь від усього світу. І так, я не помилилась, праця виявилась дуже цікавою. Ті відчуття які вона мені подарувала, я залишу у своїй пам’яті, та часом буду повертатись до цієї книги знов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *