«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг

«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3026 переглядів
3026 переглядів

Про книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Мешканці Данії регулярно отримують перше місце в світі по рівню щастя. Так, ні холодний клімат, ні напружений графік роботи, ніщо інше не може заставити датчан почувати себе нещасними. Навпаки, вони насолоджуються життям, кутаючись в строкаті пледи та смакуючи гарячий шоколад. Таке собі щастя – хюґе.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга українською мовою. Автор – засновник та керівник відомого Інституту щастя в Копенгагені.

Носити довгі теплі шарфи, спостерігати з вікна, як падає сніг, сидіти в кріслі-качалці біля каміну – приємно? Так! Та чи достатньо цього для щастя? 

Поняття «hygge» стало невід’ємною частиною датської культури. Прості людські радості, якщо по-нашому. Ніяка кар’єра і гроші не замінять домашнього затишку і здорового самопочуття. А коли є душевна рівновага і приємні взаємини з друзями та родичами, то і працювати хочеться з наснагою. Тому ті, що мають «hygge», мають і гроші. Ось такий взаємозв’язок, який тільки прибавляє щастя.

Книга «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» добре мотивує. Спонукає любити себе ще більше. Повірте, смакуючи профітролі, запиваючи їх глінтвейном, простягнувши ноги у яскравих шкарпетках до гарячого каміну, ще ніхто не скаржився на страждання!

Скачати книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга безкоштовно, без реєстрація та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі.

Завантажити безкоштовно книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *