«Маленька книгарня щастя» Дженні Колган

«Маленька книгарня щастя» Дженні Колган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1417 переглядів
1417 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленька книгарня щастя» Дженні Колган (анотація)

Книгу «Маленька книгарня щастя» Дженні Колган написала у 2016 році, і з того часу її прочитали люди у різних країнах. Це вже не перший твір письменниці, тому з її роботами вже багато хто знайомий. А якщо для вас це зовсім нове ім’я у сучасній літературі, то прийшов час познайомитись.

Це легка проза про романтику і кохання, яка легко читається і сприймається. Від неї не залишається важкості на душі, бо викликає вона світлі і приємні відчуття. Та це не означає, що письменниця створила якийсь несерйозний твір.

Насправді у ньому вона торкається важливих для сучасного суспільства тем і проблем, але «загортає» їх у таку легку, немовби невагому «обгортку», щоб і підштовхнути читачів до роздумів, але при цьому не обтяжити їх ними.

Які це теми? Наприклад, про те, що кількість бібліотек у світі стрімко зменшується, а люди все менше читають. А ще про те, як живеться інтровертам у світі, де навколо (здається) самі лишень екстраверти і постійно потрібно бути в настрої для спілкування, щоб тебе не вважали «не таким».

Ніна, головна героїня цієї історії, якраз інтроверт, та ще й працює бібліотекарем. Точніше працювала. Книжки – це те, що вона любить найбільше у житті, а читання приносить їй найбільше задоволення. Їй подобалось підбирати книги для людей, які приходили в бібліотеку, але тепер у цьому немає потреби, бо кількість відвідувачів зменшилась настільки, що бібліотека просто зачинилась.

Ніні довелось шукати нову роботу, і одна вакансія таки знайшлась, тільки спершу вона мала пройти тренінг, щоб потім працювати у команді. Наважившись на це, героїня несподівано зрозуміла, що має мрію – створити власну книгарню…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленька книгарня щастя» Дженні Колган українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленька книгарня щастя» Дженні Колган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *