«Маленька паризька книгарня» Ніна Джордж

«Маленька паризька книгарня» Ніна Джордж

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
924 переглядів
924 переглядів

Про книгу «Маленька паризька книгарня» Ніни Джордж

Якщо ви шукаєте по-французьки витончену, «смачну», емоційну, філософську та романтичну книгу, роман «Маленька паризька книгарня» – саме той твір, що вам потрібен. Також цей роман виданий російською мовою під назвою «Лавандовая комната».

Німецька письменниця Ніна Джордж пропонує читачеві відправитися у захоплюючу мандрівку разом з головним героєм Жаном Егоре та його пересувною «книжковою аптекою». Мабуть, він підбере для вас саме той твір, який загоїть всі душевні рани.

Саме такою роботою займається головний герой – він не просто продавець книжок, а справжній лікар та фармацевт, який розуміється на книжкових ліках. Тільки для себе Жан все це не знайшов літературного рецепту. Він купує баржу та, перетворюючи її на оригінальну аптеку, відправляється назустріч невідомому, намагаючись відшукати відповіді на хвилюючі питання.

Під час мандрівки ми дізнаємося про драматичну історію чоловіка, про його скривджені ілюзії. Відразу розумієш гірку правду життя: тільки людина, яка зазнала втрат, може співчувати і по-справжньому розуміти інших.

Крізь всю сюжетну канву книги тягнеться кохання довжиною у ціле життя – саме від нього страждає Жан, намагаючись звільнити своє серце від щемливих почуттів. Замурований у лавандовій кімнаті лист від коханої – єдине нагадування про його щасливе минуле. Невизначеність через загадкове послання перекликається з невідомим майбутнім – і це лише маленька частинка страждань, що приходять з коханням. Якщо ви хочете сповна пройнятися атмосферою суму та радості, сподівань і розчарувань, навчитися бачити та відчувати всі емоції та їхні відтінки, радимо читати онлайн цей хвилюючий роман.

Книга «Маленька паризька книгарня» зачаровує привітною й душевною атмосферою Франції з її морським бризом, безлюдним спекотним узбережжям, виноградниками та інколи – шумними мегаполісами, великим скупченням людей, усіма різновидами розкоші цивілізації. Так і людина – суперечливе створіння, в якій постійно відбувається боротьба двох протилежностей.

Поспішайте скачати «Маленька паризька книгарня» Ніни Джордж в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні книги у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленька паризька книгарня» Ніни Джордж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *