«Маленька принцеса» Френсіс Еліза Бернетт

«Маленька принцеса» Френсіс Еліза Бернетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1193 переглядів
1193 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт (анотація)

У книжечці «Маленька принцеса», яку написала дитяча письменниця Френсіс Еліза Бернетт, розповідається зворушлива історія про дівчинку, яка власним прикладом показує, що бути справжньою принцесою, означає бути чесною, доброю, справедливою людиною за будь-яких обставин. Вперше казку було надруковано у 1888 році, але вона й до сьогодні залишається цікавою юним читачам (та й дорослим також).

Знайомство з юною Сарою Кру відбудеться, коли ви почнете читати онлайн книгу «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт українською мовою у нашій віртуальній бібліотеці. Принцесою її завжди називав тато, який її дуже любив, балував і робив усе, щоб дати їй лише найкраще.

Тому й навчатись чоловік відправив дівчинку у школу, яка вважалась найпрестижнішою. Але директоркою пансіону була жінка не дуже хороша, про що юна героїня здогадалась одразу, бо якось їй вдавалось бачити людей наскрізь, навіть якщо зовні вони виглядали пристойними і благородними.

Труднощі у житті Сари почались у той момент, коли її любий тато помер, а вона залишилась у пансіоні, тільки платити за навчання вже не було чим. Чи вдалось дівчинці впоратись з усіма випробуваннями, які її чекали попереду?

Щоб дізнатись подробиці, пропонуємо скачати книгу «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого ресурсу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *