«Маленьке диво для великого боса» Астра Вєєр

«Маленьке диво для великого боса» Астра Вєєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1417 переглядів
1417 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленьке диво для великого боса» Астри Вєєр (анотація)

Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити з пам’яті минуле, в якому Микита Подільський підняв мене до небес, а потім розтоптав. Зараз він багатий, успішний, впливова людина в нашому місті. Та найжахливіше, що тепер він мій БОС.

Микита в будь-який час мене може звільнити. Але ж я так просто не здамся. Мені потрібна ця робота, життєво необхідна.

Вдома на мене чекає маленька донечка, дуже схожа на суворого боса. Тільки ось Микита про неї навіть не здогадується…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленьке диво для великого боса» Астри Вєєр українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленьке диво для великого боса» Астри Вєєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *