«Маленьке левеня і львівська мишка» Андрій Юрійович Курков

«Маленьке левеня і львівська мишка» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
472 переглядів
472 переглядів

Про книгу «Маленьке левеня і львівська мишка» Андрія Юрійовича Куркова

Андрій Юрійович Курков – надзвичайно талановитий письменник, який проявив себе в різних жанрах: шпигунських детективах, патріотичних романах, соціально-політичних замальовках, а також в дитячій творчості. Він є автором кількох колоритних і добрих казок, створених для дошкільнят і молодших школярів.

Одна з них під назвою «Маленьке левеня і львівська мишка» – це відверта та вражаюча історія про справжню дружбу, любов, милосердя, сміливість та інші чесноти, до яких має прагнути підростаюче покоління.

Герої цієї книги є надто різними, щоб товаришувати – маленька мишка, мешканка львівських вулиць, і кумедне левеня, яке народилося в цирку. Проте, незважаючи на різне походження, життєві шляхи цих персонажів перетинаються несподіваним чином.

Починаючи читати онлайн цю історію, чекаєш чогось неймовірно чарівного, доброго і затишного, адже атмосфера казки налаштовує саме на такі думки. Але раптово відчуваєш: навіть у казках бувають прикрощі та сум, жорстокість і несправедливість. як з цим боротися? Автор закликає дітей та дорослих не опускати руки, йти попри всі перешкоди назустріч світлу, перемагаючи зло добром.

Книга «Маленьке левеня і львівська мишка» з перших сторінок затягує в атмосферу стародавнього міста. Разом з милими та кумедними героями ви прогуляєтесь львівськими вуличками, зазирнете на виставу відомого львівського театру, дізнаєтеся про таємниці цього чарівного міста, пройнятого пахощами кави та свіжої випічки.

Найбільш наполегливим читачам Львів розкриє свої історичні таємниці, але для цього треба розгадати його загадки, якими автор ненав’язливо доповнив казковий сюжет. Ця книга дарує справжнє натхнення, адже після її прочитання хочеться відразу потрапити до цього міста, яке саме по собі нагадує дивну казку.

Поспішайте скачати «Маленьке левеня і львівська мишка» Андрія Юрійовича Куркова в нашій електронній бібліотеці – цей твір ви можете отримати безкоштовно та без реєстрації. Ця оригінальна і повчальна казка зруйнує будь-які суспільні стереотипи та розкриє справжні джерела духовної міці та позитивної енергії, навчить цінувати те, що ви маєте, та обходити боком фальшиві цінності. На нашому сайті доступні будь-які з наступних форматів книг: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленьке левеня і львівська мишка» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *