«Маленьке життя» Ханья Янагіхара

«Маленьке життя» Ханья Янагіхара

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
967 переглядів
967 переглядів

Про книгу «Маленьке життя» Ханьї Янагіхари

Свого часу, а саме в 2015 році, книга «Маленьке життя» стала майже самою обговорюваною і розрекламованою серед поціновувачів сучасних соціально-психологічних романів. В чому ж її секрет?  

Можливо, секрет твору в тому, що кожний читач сприймає його по-своєму. Саме той випадок, коли скільки людей, стільки ж і думок. До того ж думки виникають кардинально протилежні – для когось це історія про міцну чоловічу дружбу, для інших – страхітлива історія з життя, про яку не хочеться навіть згадувати. 

Радимо читати онлайн книгу «Маленьке життя» Ханья Янагіхара українською мовою та зробити власні висновки. 

В основі сюжету – тема ЛГБТ. Головні герої – четверо приятелів, зовсім не схожі один на одного, але дуже близькі. Малкольм, Віллем, Джей-Бі, Джуд. Їхні любовні походження та побут, роботу автор передає реалістично і цікаво. 

Один із хлопців пережив у дитинстві страшні речі, які вплинули на його світосприйняття та прийняття себе. Чи вдастся друзям допомогти йому стати нормальним у всіх сенсах цього слова? 

На нашому літературному порталі є можливість скачати книгу «Маленьке життя» Ханья Янагіхара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного вам відпочинку!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленьке життя» Ханьї Янагіхари

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *