«Маленьке життя» Ганья Янаґігара

«Маленьке життя» Ганья Янаґігара

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
25649 переглядів
25649 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари (анотація)

Свого часу, а саме в 2015 році, книга «Маленьке життя» стала майже самою обговорюваною і розрекламованою серед поціновувачів сучасних соціально-психологічних романів. В чому ж її секрет?  

Можливо, секрет твору в тому, що кожний читач сприймає його по-своєму. Саме той випадок, коли скільки людей, стільки ж і думок. До того ж думки виникають кардинально протилежні – для когось це історія про міцну чоловічу дружбу, для інших – страхітлива історія з життя, про яку не хочеться навіть згадувати. 

Радимо читати онлайн книгу «Маленьке життя» Ханья Янагіхара українською мовою та зробити власні висновки. 

В основі сюжету – тема ЛГБТ. Головні герої – четверо приятелів, зовсім не схожі один на одного, але дуже близькі. Малкольм, Віллем, Джей-Бі, Джуд. Їхні любовні походження та побут, роботу автор передає реалістично і цікаво. 

Один із хлопців пережив у дитинстві страшні речі, які вплинули на його світосприйняття та прийняття себе. Чи вдастся друзям допомогти йому стати нормальним у всіх сенсах цього слова? 

На нашому літературному порталі є можливість скачати книгу «Маленьке життя» Ханья Янагіхара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного вам відпочинку!

Слухати аудіокнигу «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари

2 відповіді до “Маленьке життя”

  1. Oxana Oxana сказав:

    Надзвичайно глибока та цікава книжка. Щирі рекомендації! Кожен візьме для себе своє, але вразить усіх.

  2. Саша Саша сказав:

    «Маленьке життя» Ханья Янагіхара став першим твором від якого я не змогла відірватись. Коли про цю книгу мені розповідали друзі, я навіть не уявляла наскільки вона сподобається мені. Дивно те, що сприймається цей твір по різному, кожен з тих хто розказував мені про неї говорив ніби про різні історії. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *