«Маленькі чоловіки» Луїза Мей Олкотт

«Маленькі чоловіки» Луїза Мей Олкотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
190 переглядів
190 переглядів

Про книгу «Маленькі чоловіки» Луїзи Мей Олкотт

Книга «Маленькі чоловіки» написана такою визначною американською письменницею, як Луїза Мей Олкотт. Вона прославилась завдяки своєму роману «Маленькі жінки».

По сюжету головна героїня вже згаданого вище твору Джо відкриває свою школу, де навчаються лише хлопці. Старезний маєток став для багатьох з них домівкою. В школі відсутні суворі правила та немає чіткого розпорядку дня, а кількість предметів приємно вражає.

Навчальний заклад відкриває двері для хлопців різного віку, характеру, достатку. Тут навчаються як діти заможних батьків, так і колишні безхатьки. Але всіх їх головна героїня вчить цінувати дружбу, чесність, гідність, порядність та співчуття. На долю її вихованців випадають складні випробування, але це їх загартовує в справжніх чоловіків.

Якщо вам цікаво дізнатись про неймовірні пригоди, які будуть траплятись з учнями нашої героїні, тоді починайте читати онлайн книгу «Маленькі чоловіки» Луїзи Мей Олкотт українською мовою.

Скачати книгу «Маленькі чоловіки» Луїзи Мей Олкотт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Маленькі чоловіки» Луїзи Мей Олкотт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленькі чоловіки» Луїзи Мей Олкотт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *