«Маленькі жінки» Луїза Мей Олкотт

«Маленькі жінки» Луїза Мей Олкотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1089 переглядів
1089 переглядів

Про книгу «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт

Книга «Маленькі жінки» побачила світ у другій половині 19 століття і принесла автору шалену популярність. З того часу історія життя чотирьох сестер родини Марч покорила серця читачів по всьому світу. 

В основі сюжету – такий собі квест на виживання групи жіночок, які залишились напризволяще в старому будиночку після того, як голова сімейства відправився на війну. Події відбуваються під час Громадянської війни в США. Батько пішов служити полковим священиком, а дружина з чотирма доньками та старою прислугою Ханною залишилися господарювати.

Читати онлайн книгу «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт українською мовою сподобається широкому колу книголюбів. Найстарша з сестер – шістнадцятирічна Маргарет, найменша – Емі, їй 12 років. Дівчата дуже різні по вдачі, але кожна з них така неповторна…

Чи вистачить сил та наснаги юним створінням, щоб протистояти біді і незгодам? Чи досить мужності в їх ніжних серцях, чи стане місця в них для любові та вірної дружби?  

Ви можете скачати книгу «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). У романа є продовження під назвою «Добрі дружини». 

Приємного літературного вечора!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *